Iličić zabil za pomemben remi z Juventusom, Inter visoko poražen

Torino, 19. 05. 2019 22.19 |

Nogometaši Juventusa so v 37. krogu italijanske Serie A remizirali z Atalanto (1:1), za katero je Josip Ililić dosegel zadetek. Za remi je poskrbel hrvaški napadalec Mario Mandžukić. Inter je visoko izgubil v Neaplju (1:4).

Josip Iličić
Josip Iličić FOTO: AP

Slovenski reprezentant Josip Iličić je Atalanto popeljal v vodstvo v 33. minuti po podaji s kota, ko je žogo podaljšal Andrea Masiello, Kranjčan pa je žogo z levico pospravil v mrežo Stare dame. Ko je že kazalo, da bo Atalanta prišla do pomembne zmage v boju za Ligo prvakov, je udaril hrvaški napadalec Mario Mandžukić. Ta je v 80. minuti z mojstrsko reakcijo realiziral navidez ’slabo’ podajo soigralca Juana Cuadrada.

Nogometaši Interja, za katere je slovenski vratar Samir Handanović odigral celotno tekmo, so izgubili na gostovanju v Neaplju (1:4), s čim so izgubili tretje mesto, ki ga zdaj po remiju z Juventusom zaseda Atalanta.