Zinedine Zidane

FOTO in VIDEO: Atleticu do naslova ni pomagal niti slovenski zid, Ronaldo enajstič okronal Real z odločilno 11-metrovko!

Real Madrid je še enajstič osvojil naslov v Ligi prvakov z dramatično zmago v milanskem finalu proti mestnemu tekmecu Atleticu. Po 120 minutah je bil rezultat 1:1, zadela sta Sergio Ramos in Yannick Ferreira Carrasco, Jan Oblak pa v loteriji enajstmetrovk ni uspel postati junak.
Milenko Ačimović

Kakšen posel je nogomet? Ali denar odtehta vse pritiske, napore, trud?

Nogomet ni le igra, ni le najpopularnejši šport na svetu, je tudi velik posel. Trenirajo mnogi, mnogi trdo delajo, a uspe le redkim. Lionel Messi z vsemi sponzorskimi pogodbami na mesec zasluži okoli šest milijonov evrov, za kar bi povprečen Slovenec delal približno 500 let.
Tomo Križnar

Križnar je soprogi povedal, da so bili zadnji dnevi ena najhujših preizkušenj v njegovem življenju

Aktivista in humanitarca Toma Križnarja so po devetih dneh izpustili iz zapora v Južnem Sudanu. Počuti se dobro. Domov naj bi se vrnil v prihodnjih dneh. Kot je v telefonskem pogovoru povedal svoji ženi, je bilo teh zadnjih nekaj dni ena najhujših preizkušenj v njegovem življenju.