Zinedine Zidane

FOTO in VIDEO: Atleticu do naslova ni pomagal niti slovenski zid, Ronaldo enajstič okronal Real z odločilno 11-metrovko!

Real Madrid je še enajstič osvojil naslov v Ligi prvakov z dramatično zmago v milanskem finalu proti mestnemu tekmecu Atleticu. Po 120 minutah je bil rezultat 1:1, zadela sta Sergio Ramos in Yannick Ferreira Carrasco, Jan Oblak pa v loteriji enajstmetrovk ni uspel postati junak.
natasaoblak

Oblak ekskluzivno za 24UR: 'V garderobi nismo veliko govorili, verjamem pa, da bomo dobili še kakšno priložnost'

Čakanje na naslov v Ligi prvakov se za Atletico Madrid nadaljuje, tudi letošnji poraz je bil proti mestnemu tekmecu Realu izjemno boleč, Jan Oblak pa je kljub izgubljenemu finalu v Milanu ostal optimist. Kot je kmalu po tekmi povedal Nataši Gavranić, bo še bolj trdo delal za to, da enkrat poravna račune s finali.