Alya v invalidskem vozičku

Za priljubljeno pevko Alyo se je poletje začelo precej neprijetno, saj si je med tekom grdo zlomila gleženj, zato si je prislužila mavec. Za prikupno Alyo pa tegob še ni konec, saj so ji mavec morali zamenjati.

Alya

Alya je pod fotografijo zapisala: ''Takole so me danes prevažali po celjski bolnišnici, haha:) Morem povedat da sem se tako presmejala v bolnišnici, res so zabavni tile mavčarji hehe:) Naredili so mi popolnoma nov, lažji plastičen gips in čeveljček, juhej, ki ga snamem konec drugega tedna, kako se vam zdi?'' (Foto: Facebook)

Alya

Alyi je oteklina tako uplahnila, da si je za mavec morala tlačiti papir. (Foto: Facebook)

Alya, ki svoje oboževalce redno obvešča o svojem okrevanju, je na Facebooku objavila fotografijo, na kateri sedi v invalidskem vozičku. Razloga za skrb ni, saj so Alyi v celjski bolnišnici zamenjali mavec, ki je za pevko bolj udoben in lažji, poleg tega pa so ji oblikovali tudi ''čeveljček''.

Pevko smo tudi poklicali in jo povprašali o počutju. Prijazno nam je odgovorila, da se počuti dobro ter da bo mavec snela čez teden dni. Kot je dejala, se tega dneva zelo veseli, saj ni navajena tako dolgo mirovati. Mavec so ji morali zamenjati, ker ji je oteklina močno splahnela. ''Čez teden dni mi snamejo mavec, potem pa začnem z razgibavanjem,'' nam je povedala pevka.

Dolgoročnih posledic zaradi poškodbe ne bo, kar je potrdil tudi zdravnik, saj med menjavo mavca ni bilo videti, da bi bili potrebni morebitni nadaljnji posegi, nam je še razkrila priljubljena pevka.

Alya

Alya (Foto: Facebook)

 

 

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 43
denon 08.07.2012 08:39:54
A zdaj si že na vozičku, če si zlomiš gleženj ?Včasih so ti za par dni posodili bergle. Pa je bilo tudi na ta način v redu pozdravljeno in zaceljeno.
Razmaženci.
 
myrchi 04.07.2012 20:05:11
Med tekom zlomila gleženj, vzrok ? Premalo kalcija v kosteh.
 
romi-roli 04.07.2012 09:07:20
zlom je eno, zvin je drugo!
 
campari 04.07.2012 05:15:18
ko pa samo zaprosiš za bergle,da rečejo - ja jih ni,pa košta,kaj šele voziček.Deklica,to ni šala,pazi,da se ti ne zgodi kaj hudega,Bog ne daj.Kaj pa če te piči komar,ali tudi to daš da objavio?
snihhhhh 04.07.2012 04:54:37
ta hlod se stalno neki lomi :D
Dart Vejder 04.07.2012 01:23:54
Po tej logiki (da je na vozičku zaradi zloma) pričakujem njeno sliko v prisilnem jopiču, ko bo staknila kake izpuščaje (da se ne spraska preveč).
cmjk 11.07.2012 07:22:45
sej bi ji pasu :)
Mohandas 04.07.2012 01:14:08
Voziček in bergle skupaj? Kaj je to nova olimpijska disciplina?
savinjon 03.07.2012 23:03:21
jst sm meu celo nogo zdrobljeno(od kolka dol),pa na vozičku sm se le trikrat v bolnici na sekret pelju...pol sm mogu hodit sz bergli ku mi niso dohtrji pustili sz vozm okol...ma boga ona..
afroak 04.07.2012 00:57:18
ti si tudi pevec praviš?
 
godnemesis666@gmail.com 03.07.2012 22:40:26
Cimhitrejse okrevanje! ;)
beton 03.07.2012 22:39:33
presrana Alya...
Več komentarjev