1. Zloraba v Mariboru
  2. Gole dijakinje
  3. Sylvie Van der Vaart
  4. Zlatko - Poznaš ta zvok
  5. Jennifer Aniston

Poškodovani James Bond

London, 10.10.2008, 20:17 | STA / A.M.

Medtem ko številni ljubitelji filmov že težko pričakujejo predvajanje novega filma o tajnem agentu 007 Jamesu Bondu, mediji poročajo o pikantnostih iz zakulisja.

James Bond

Slovenski ljubitelji si bodo lahko Kvantum sočutja na velikih platnih ogledali od 6. novembra dalje.

Nova zgodba o agentu Jamesu Bondu, ki tokrat nosi naslov Kvantum sočutja (Quantum of Solace), bo svetovno premiero v britanski prestolnici doživela 31. oktobra.

Britanska revija Elle tako poroča, da je Daniel Craig, ki tudi tokrat upodablja Bonda, med snemanjem skupil neprijetno poškodbo, zaradi katere je bil potreben celo operativni poseg.

40-letnega britanskega igralca, ki se je v tajnega agenta 007 tokrat prelevil že drugič zapored, naj bi med snemanjem po nesreči poškodoval soigralec, ki mu je zadal tako hud udarec v glavo, da je moral Craig poiskati zdravniško pomoč.

Kirurginja mu je rano oskrbela z osmimi šivi, nato pa je bil potreben še kozmetični poseg, da je ekipa lahko nadaljevala s snemanjem.

Šlo je sicer za precej neprijeten incident, saj so bili zaradi nesreče prisiljeni prekiniti snemanje.

James Bond

Daniel Craig se je med snemanjem večkrat poškodoval.


Pošlji komentar

Glasuj

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Zadnji komentarji


  • assassin
    13.10.2008, 13:36
    najbolši je biu Sean Connery....
  • chemtrail
    11.10.2008, 07:29
    Dinastija... ninja vrača udarec!! Mu je v krožnem udarcu olupil glavo s peto. Tako nekako. UUUOoOOO
  • fresh_prince
    11.10.2008, 00:06
    o šit, kak pa je to bond če mu en z enim šusom ofne glavo pa 8 šivov, to se pravim jamesu bondu nebi nardil :) mislim pa da je glede na plačo res bogi ;)
  • Tetkica
    10.10.2008, 23:48
    tale ta nov mi pa ni ušeč, un prejšni je biu še kr
  • samic
    10.10.2008, 23:31
    koga mene???
  • legalc
    10.10.2008, 23:11
    A VAS JE ŽE SPET NA FARBU
  • samic
    10.10.2008, 23:07
    ja...tut nesreče se dogajajo