Deset tisoč vrtnic za Michaela Jacksona

Zvesti oboževalci pokojnega kralja popa Michaela Jacksona so njegov grob ob tretji obletnici njegove smrti okrasili z deset tisoč vrtnicami. Dr. Conrad Murray svetu sporoča, naj ga ne sodi, Paris Jackson pa je prek Twitterja sporočila, da bo njen oče za vedno v njenem srcu.

Michael Jackson-2

Jacksona so se oboževalci po svetu spomnili z deset tisoč vrtnicami, ki so jih naročili, da jih dostavijo na njegov grob. (Foto: Reuters)

Da Michael Jackson ostaja kralj popa tudi posthumno, so njegovi oboževalci dokazali na tretjo obletnico njegove smrti, ko so z zbiranjem denarja, tudi preko družbenih omrežij, zbrali več kot 30 ameriških tisočakov in z njim kupili deset tisoč vrtnic. Michaela so v grob položili julija 2009, po smrti zaradi zastrupitve s propofolom, in sicer v Spominskem parku Forest Lawn v Glendalu v Kaliforniji.

Rože pa ne bodo šle vnemar, saj jih bodo "reciklirali" oz. osvežili in jih nato poslali v domove za ostarele, kjer bodo polepšale dneve še starejšim.

Michael Jackson-7

Kralj popa je še vedno nezamenljiv. (Foto: Reuters)

Medtem je v javnost prišel videoposnetek dr. Conrada Murrayja, ki služi štiriletno zaporno kazen za nenaklepni uboj Jacksona, posnet tik pred njegovim odhodom v zapor. "Noben moški, nobena ženska, z izjemo nedolžnega otroka, ni popolnoma čist in brez okostnjakov v omari. Torej se, naslednjič, ko se pogledate v ogledalo, preden boste koga obsodili, dobro zazrite vase," je sporočil svetu.

Michael Forever (spominski koncert) - 4

Prince, Blanket in Paris so že tri leta brez očeta Michaela Jacksona. (Foto: Reuters)

Paris se spominja svojega očeta

Ob tretji obletnici brez očeta pa se je prek Twitterja oglasila tudi njegova 14-letna hčerka Paris.

"Počivaj v miru, Michael Jackson. Očka, za vedno boš v mojem srcu. Ljubim te," je zapisala.

Paris svojo žalost deli z bratoma, 15-letnim Princeom in 10-letnim Blanketom. Paris je nedavno o tem spregovorilo tudi v oddaji slovite Oprah, kjer je priznala, da jo je nošenje mask, ko so bili majhni, sicer zmedla, a da zdaj razume, da jih je Jackson s tem hotel le zaščititi. "Oče je želel, da smo zakriti, saj je želel, da imamo otroštvo," je izjavila.

Prenesi v

Zgodba: Michael Jackson

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 13
PORTOS13 17.07.2012 15:08:31
R.I.P. MICHAEL
loveMJ 28.06.2012 19:49:37
aja, pa lohk bi dal kakšno fotko od rožic, res je lepo izpadlo
loveMJ 28.06.2012 19:48:44
te vrtnice fani pošiljamo na grob vsako leto, torej letos že tretjič........želim pa si, da nam jih nikoli ne bi bilo treba. Ampak žal, prezgodaj je odšel........... R.I.P. Michael
cyklon 26.06.2012 23:41:26
Njegova glasba je čista fantazija!! Zaradi nje,bo večno živ!!
 
tinetone 26.06.2012 17:31:46
cvetličarji pa praznik
vrjetno bodo predlagali svetovni dan
biznis pa to
 
rew333 26.06.2012 15:16:33
Legenda. Svet nima naslednika, ki bi bil kos tvoji vsestranski glasbeni genialnosti.
 
billie_jean 26.06.2012 10:11:47
Zaslužil si je!

Murray pa lahko neha stegovati gobec! Trem nedolžnim otrokom je namreč odvzel očeta!
rko 26.06.2012 10:32:47
Jackson je sebi odvzel življenje že pred leti, ne blodi ovca, ampak se raje informiraj...
billie_jean 26.06.2012 10:42:58
Na podlagi česa pa ti lepo prosim mene obtožuješ, da sem ovca? Si ti kdaj kaj konkretnega spremljal o Michaelu, ali si pač eden tistih ubožčkov, ki radi druge degradirajo, da sami boljši izpadejo? Si kdaj podrobno spremljal sojenje, eno ali drugo? Imaš kakšne resnejše informacije, ki ne izvirajo iz 24h in podobnih medijev?

Michaelovo življenje je prekinil samo in zgolj Murray, ki je s svojim neodgovornim obnašanjem dobesedno povzročil Michaleovo smrt. Sam sebi Michael ni dal propofola, fizično ni mogoče. Zdrav je bil nadpovprečno za 50-letnika. Motiv za življenje pa je imel, ne glede na preteklost. Otrok ne bi nikoli zapustil, vračal se je na oder. N
lukazon 26.06.2012 11:03:31
Podpis pod to izjavo billie_jean!!!!!!!!!!!

Rko mal preveč bere Lady in Novo!!!!!!!!!!
billie_jean 26.06.2012 11:39:51
Dodal bi še to, da je nesmiselno trditi, da je bil suicidalen. Če bi že kdaj bil suicidalen, potem bi verjetno bil med procesom zoper njega, ne pa sedaj, ko se mu je vse odpiralo. Tako da, rko, ne trapaj preveč brez podlage.
lukazon 26.06.2012 10:00:02
R.I.P. MICHAEL:(
tinetone 26.06.2012 17:33:01
baje je vrjel v reinkarnacijo... mu bom napisal BRB
Več komentarjev