Zanimivosti

Snemalec Sep, ki v rokah odlično vihti tudi teniški lopar, na SP osvojil zlato kolajno

Dubrovnik, 06. 10. 2017 12.28 |

Snemalec Edi Sep ni odličen le s kamero, pač pa je tudi talentiran tenisač. Na svetovnem prvenstvu novinarjev v Dubrovniku je namreč osvojil kar dve kolajni. Tretje mesto je zasedel med posamezniki, v dvojicah pa so mu okrog vratu obesili zlato medaljo.

V Dubrovniku na Hrvaškem je potekalo 40. svetovno prvenstvo novinarjev v tenisu.

Snemalec 24ur Edi Sep je svoji zbirki medalj dodal še dve. Med posamezniki je proti predstavniku iz Srbije po tesnem dvoboju izgubil s 6:4 in 6:4 ter osvojil 3. mesto.

Še bolj uspešen pa je bil med dvojicami, v finalu je s teniškim partnerjem, novinarjem Bojanom Glavičem namreč premagal češki par in osvojil zlato medaljo. Zadnja leta so snemalcu kot kaže res naklonjena.

"Po štirih bronastih kolajnah in dveh srebrnih  sva končno uspela priigrati tudi zlato," je povedal presrečni Edi. "Očitno je bila sedmica res srečna številka."

Sep je ob tem pohvalil tudi odlično organizacijo športnega dogodka s strani naših sosedov.

Zlata tenisača Edi Sep (na desni) in Bojan Glavič.