München, 05. 04. 2014 18.58 |

Aktualni evropski klubski in tudi nemški prvak iz bavarske prestolnice je po skoraj letu in pol zabeležil poraz v domačem prvenstvu. Nogometaši Bayerna so izgubili na gostovanju pri Augsburgu (0:1).

Bavarci so končali neverjeten niz tekem brez poraza v nemškem prvenstvu. Bayern je nanizal kar 53 dvobojev v Bundesligi brez poraza. Za prvake je bil v 29. krogu Bundeslige usoden Augsburg, ki je z zadetkom Sasche Möldersa v prvem polčasu zmagal z 1:0. Bayern si je že zagotovil naslov nemškega prvaka, zato je trener Pep Guardiola pred povratno tekmo četrtfinala lige prvakov proti Manchester Unitedu priložnost ponudil tudi nekaterim rezervistom.

Pep Guardiola
Pep Guardiola FOTO: Reuters

Bayern je zadnji prvenstveni poraz doživel 28. oktobra 2012, ko ga je na domači Allianz Areni premagal Bayer iz Leverkusna (1:2).

+8
ampak rekord pa se vedno drzi milan ko je leta 1993 po 58 tekmi koncno prvic izgubu
R0ss0
06. 04. 2014 07.49
+15
takrat so bili igralci ........ sem videl eno sliko na internetu postavo Milana: Golman: Dida..... obramba: Cafu, Stam, Nesta, Maldini...... vezisti: Pirlo, Seedorf, Kaka, Gattuso .... napadalci: Shevcenko, Crespo ....... tega nebo nikoli več .......
+9
lepo je blo videt v igra pomladek bayerna weiser, hojbjerg, sallahi, bravo pep da mulcem daješ priložnost. klub porazu enkrat je mogo priti, ni straha za preplah, osredotočite se lepo na ligo prvakov, prvenstvo je tak odločeno naj igrajo mladi, ki bojo čez par let motorji prve ekipe. mia san mia
abeceda1987
06. 04. 2014 00.25
+6
Bayern ima prvenstvo že v žepu, jaz bi si želel videti to, da bi vsak ligaški dvoboj odigrali z 15. postavo, bi bilo vsaj zanimivo!
+2
Kaj delaš paniko, če je prvenstvo že odločeno, LP pa še ne...kaj bi ti na njegovem mestu naredil?
EC
05. 04. 2014 22.50
+12
haha ljudje pa vi niste resni..govorite o nekem padcu forme tle a bayern igra s tretjo postavo odkar so prvaki..danes recimo samo neuer pa manđo od prve postave. no pa švajni, samo njega itak nebo u ligi prvakou