Kopitar: Naša naloga je, da še izboljšamo igro in pripravljeni začnemo končnico

Los Angeles, 11. 04. 2014 07.38 |

Anže Kopitar je za zmago Los Angelesa v Edmontonu s 3:0. Kopitar je gol dosegel že po 27 sekundah za 1:0, nato pa je v deseti minuti še podal za gol Mariana Gaborika. Hrušičan je tako na 81 tekmah zbral 27 golov in 41 podaj za Los Angeles, ki se bo v prvem krogu končnice pomeril s San Josejem.

Anže Kopitar
Anže Kopitar FOTO: Reuters

"Želeli smo si dober začetek tekme in zadetek v prvi minuti seveda zelo pomaga. Po tem smo močno pritiskali na tekmeca in precej dobro igrali v napadalni tretjini. Tekmo smo brez večjega stresa uspešno pripeljali do konca in na koncu koncev je to tisto, kar si vsak želi. V naslednjem tednu je naša naloga ta, da še izboljšamo igro in pripravljeni začnemo končnico," je po tekmi povedal Anže Kopitar, ki je na 81 tekmah zbral 27 golov in 41 podaj za Los Angeles. Ta se bo v prvem krogu končnice pomeril s San Josejem.