Članki

Hamilton v Šanghaju do tretje zaporedne zmage

20.04.2014

Britanec Lewis Hamilton je zmagovalec četrte letošnje dirke svetovnega prvenstva formule 1. Na VN Kitajske v Šanghaju je uspeh Mercedesa z drugim mestom dopolnil Nemec Nico Rosberg, tretji je bil Španec Fernando Alonso (Ferrari). Hamilton je dosegel tretjo zaporedno zmago v sezoni.

19.04.2014

Dobili smo 12. najlepšo športnico v deželi na sončni strani Alp. To je postala 22-letna Uršula Tomažič. Lento prve spremljevalke je osvojila Karolina Aškerc, lento druge pa Mojca Podjavoršek. Miss fotogeničnosti je postala Nika Šunta.

Petje postal nesporni vladar Evrope

15.04.2014

Slovenski borec Samo Petje je v Trstu osvojil naslov evropskega prvaka v K-1 po verziji MTA. Belokranjec je tako postal nesporni vladar kategorije do 71 kilogramov, saj je pred tem okitil tudi z naslovom evropskega prvaka v tajskem boksu.

Pritožba Red Bulla neuspešna

15.04.2014

Moštvo formule 1 Red Bull je bilo neuspešno s pritožbo zaradi razpleta uvodne dirke svetovnega prvenstva 2014 v Avstraliji. Krovna avtomobilistična zveza (Fia) je danes zavrnila zahtevo ekipe, da njenemu dirkaču Danielu Ricciardu vrnejo drugo mesto.

Lorenzo: Pred startom so mojo koncentracijo motili komarji

14.04.2014

Španski motociklistični šampion Jorge Lorenzo (Yamaha) bo skušal kar najhitreje pozabiti na dogajanje v Austinu. Dirko je namreč v celoti pokvaril še pred startom.

Seka Aleksić pokazala popolno postavo

14.04.2014

Pevka Seka Aleksić, ki je svoje telo s strogo dieto in vadbo izklesala do popolnosti, je prek družbenih omrežij svoje oboževalce razveselila s fotografijo v čipkastem pajacu, skozi katerega je do izraza prišel ves njen trud.

13.04.2014

Svetovni prvak motociklističnega razreda motoGP Marc Marquez (Honda) je zmagovalec dirke za Veliko nagrado Amerik. Drugo mesto je osvojil njegov moštveni tekmec Dani Pedrosa, tretjega pa se je veselil Andrea Dovizioso (Ducati).

Manny Pacquiao znova svetovni prvak

13.04.2014

Filipinski boksarski zvezdnik Manny Pacquiao je znova osvojil naslov svetovnega prvaka v velterski kategoriji po verziji WBO. Zmage se je veselil po točkah, njegov nasprotnik Tim Bradley pa je vse od prve runde naprej boksal poškodovan.

04.04.2014

V Kobilarni Lipica je na svet prišlo prvo letošnje žrebe. Pravzaprav gre za žrebičko Wero, ki je temne barve, na čelu pa ima belo liso. Kmalu po žrebitvi se je postavila na noge in začela piti materino mleko. Do konca maja pričakujejo še 21 žrebet.

Hamilton brez težav do zmage na VN Malezije, kazen za Ricciarda

30.03.2014

Britanski voznik formule 1 Lewis Hamilton je zmagovalec dirke za VN Malezije v Sepangu. Drugo mesto je osvojil njegov moštveni kolega, Nemec Nico Rosberg, tretji je bil branilec naslova Sebastian Vettel. Kazen je doletela Avstralca Ricciarda.