Članki

Mayweather še do 47. zmage v karieri

14.09.2014

Svetovni boksarski prvak veltrske kategorije Floyd Mayweather je svoj niz nepremaganosti sinoči raztegnil že na 47. V vnovičnem dvoboju proti Argentincu Marcosu Maidani je po 12 rundah zmago slavil po soglasni sodniški odločitvi. Mayweather ni izgubil že od olimpijskih iger v Atlanti 1996, njegov izkupiček pa je brezhiben, 47 zmag, brez poraza.

Hamilton zmagal na VN Italije

07.09.2014

Lewis Hamilton je zmagal na dirki formule 1 za VN Italije v Monzi. Britanec je slavil pred Nemcem Nicom Rosbergom in Brazilcem Felipejem Masso.

Klička obračun s Pulevom čaka novembra

01.09.2014

Svetovni prvak v težki kategoriji Vladimir Kličko si je na treningu poškodoval mišico na roki in je zato moral za dobra dva meseca prestaviti težko pričakovani dvoboj z Bolgarom Pulevom.

Kličko se je poškodoval

25.08.2014

Ukrajinski boksarski šampion Vladimir Kličko 6. septembra ne bo branil naslova svetovnega prvaka v težki kategoriji po verzijah WBA, IBF, WBO in IBO, saj si je med pripravami v Avstriji poškodoval biceps (dvoglavo nadlaktno mišico).

Pri Mercedesu vse bolj vroče: Hamilton ni nič prizanesljiv do Rosberga ...

25.08.2014

Čeprav je Mercedes prepričljivo najboljša ekipa sezone 2014, pa v vodilnem moštvu svetovnega prvenstva formule 1 ni miru in sožitja. Dirkača, Britanec Lewis Hamilton in Nemec Nico Rosberg, nista v najboljših odnosih, dodatno pa je razmere zaostrilo medsebojno trčenje v Belgiji.

F1: Po 'avtogolu' Mercedesa Ricciardo do tretje letošnje zmage

24.08.2014

Avstralec Daniel Ricciardo (Red Bull) je zmagovalec 12. dirke sezone svetovnega prvenstva formule 1. Na preizkušnji v belgijskem Spa Francorchampsu je bil drugi Nemec Nico Rosberg (Mercedes), tretji pa Finec Valtteri Bottas (Williams).

Boksarski zvezdnik Pacquiao se je (za zdaj) izognil visoki kazni

21.08.2014

Filipinski boksarski zvezdnik Manny Pacquiao, svetovni prvak v velterski kategoriji, je dobil prvo zmago v bitki z državo, ki od premožnega Pacquiaa terja poplačilo več milijonov dolarjev neplačanih davščin.

Seka Aleksić pozirala v spodnjem perilu

13.08.2014

Pevka Seka Aleksić, ki je svojo postavo do popolnosti preoblikovala z napornimi treningi in temu primerno prehrano, je svoje oboževalce razveselila z zapeljivo fotografijo iz kopalnice.

10.08.2014

Svetovni motociklistični prvak razreda motoGP Marc Marquez je zmagovalec dirke za Veliko nagrado Indianapolisa. Drugega mesta se je veselil njegov rojak Jorge Lorenzo, tretji pa je bil Valentino Rossi.