Članki

Razingar: Tako, kot smo igrali prvi dve tretjini, bi morali igrati celo prvenstvo

23.04.2014

Slovenci se po začetnem spodrsljaju na svetovnem hokejskem prvenstvu divizije I v Južni Koreji, ko so izgubili proti Japonski (1:2), vračajo v pričakovano in želeno smer dogodkov na prvenstvu v Aziji. Po Korejcih so varovanci selektorja Matjaža kopitarja premagali še Madžare.

23.04.2014

Slovenska hokejska reprezentanca je v tekmi 3. kroga svetovnega prvenstva divizije I v Južni Koreji dosegla drugo zmago. V uvodni tekmi dneva so Slovenci z 2:0 premagali Madžare. Za Slovenijo sta zadela Tomaž Razingar in Anže Kuralt.

23.04.2014

V ligi NHL je moštvo Anžeta Kopitarja v končnici še tretjič izgubilo. Kralji so v tretji tekmi s San Josejem klonili še doma s 3:4 po podaljšku, po rednem delu je bil izid 3:3. V nadaljevanju končnice pa je že Montreal, ki je ekspresno odpihnil Tampo in zmagal še četrtič, tokrat s 4:3.

AVDIO: Tavželj: Z nasprotniki se ne bomo obremenjevali, saj imamo dovolj težav z našo igro

22.04.2014

Slovenska hokejska reprezentanca je prost dan na svetovnem prvenstvu divizije I v Južni Koreji izkoristila za trening, na katerem je preizkusila tudi nekatere nove taktične zamisli za sredin obračun z Madžarsko, ki bo na sporedu že ob 5.30 po slovenskem času.

22.04.2014

Branilci naslova v ligi NHL, igralci Chicaga, so na tretji tekmi prvega kroga končnice zahodne konference premagali St. Louis z 2:0 in zaostanek v zmagah znižali na 1:2. Edini obračun vzhodne konference je dobil Pittsburgh, ki je v gosteh s 4:3 zmagal pri Columbusu in v zmagah vodi z 2:1.

21.04.2014

Slovenska hokejska reprezentanca z zmago nad Južno Korejo (4:0) ostaja v igri za napredovanje v elitno skupino svetovnega hokeja, a za spodrsljaje ni več prostora. Slovenci so zmago dosegli brez prejetega gola, a še naprej tekmecem puščajo preveč prostora za strele.

Gračnar po zmagi: Čim dlje od klopi za izključene igralce!

21.04.2014

Slovenska hokejska reprezentanca je na drugem obračunu svetovnega prvenstva divizije I dočakala prvo zmago. Četa Matjaža Kopitarja je s 4:0 ugnala gostitelje prvenstva, zasedbo Južne Koreje.

21.04.2014

Hokejisti NHL moštva Los Angeles Kings so izgubili še drugi dvoboj s San Jose Sharks v prvem krogu končnice. Tokrat je bil tekmec boljši s 7:2, kralji pa so po prvih 20 minutah dvoboja vodili s kar 2:0.

Jan Urbas: Proti Japonski nas je pokopala neučinkovitost

20.04.2014

Slovenska hokejska reprezentanca je na prvi tekmi svetovnega prvenstva divizije I doživela nepričakovan in boleč poraz proti Japonski (1:2). Četa Matjaža Kopitarja je sicer povedla, a so hokejisti iz dežele vzhajajočega sonca v zadnji tretjini poskrbeli za preobrat. Zmagi tudi za Avstrijo in Madžarsko.

20.04.2014

Hokejisti v ligi NHL so sinoči v treh tekmah končnice dvakrat igrali podaljške. Po dodatnem delu igre je St. Louis še drugič premagal Chicago (4:3), dva podaljška pa sta odločila tekmo Columbus - Pittsburgh, izid je bil prav tako 4:3.