Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

Sporting zahteva, da se tekma proti Schalkeju ponovi!

23.10.2014

Tekmec Maribora v nogometni ligi prvakov Sporting se je po porazu s 3:4 v gosteh pri Schalkeju pritožil pri Evropski nogometni zvezi. Portugalska ekipa se je pri Uefi pritožila zaradi dosojene roke v sodnikovem dodatku tekme, katere posledica je bil odločilni zadetek po enajstmetrovki gostiteljev.

Šefi moštev: Prvi favorit San Antonio, Dragić v konkurenci za najboljšega tujca

23.10.2014

Košarkarji San Antonio Spurs so po mnenju šefov moštev v ligi NBA prvi favoriti za naslov v sezoni 2015. Slovenski zvezdnik Goran Dragić pa je na vprašanje, kdo je najboljši tuji košarkar prvenstva, pristal na četrtem mestu s 3,6 odstotka glasovi; največ jih je zbral Nemec Dirk Nowitzki - 53,6 %.

23.10.2014

V hokejski ligi NHL so tekmo Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs prestavili zaradi strelskega obračuna v Kanadi. Edmonton Oilers so s 3:2 premagali Washington Capitals, Anaheim Ducks so bili s 4:1 boljši od Buffalo Sabres, Pittsburgh Penguins pa so s 3:5 klonili proti Philadelphia Flyers.

Ronaldo: Messi je blizu, a jaz bom podrl rekord

23.10.2014

Cristiano Ronaldo nadaljuje svoj strelski pohod v tej sezoni. Neverjetni Portugalec je dosegel gol tudi na derbiju proti Liverpoolu in ga le še en zadetek loči od večnega strelskega rekorda, ki ga drži sloviti Raul.

Goran Dragić nerazpoložen, Zoran obsedel na klopi

23.10.2014

Moštvo košarkarske lige NBA Phoenix Suns je v pripravljalni tekmi na novo sezono v Los Angelesu izgubilo proti Los Angeles Clippers s 105:108. Goran Dragić je v 26 minutah dosegel štiri točke, prav toliko podaj in dva skoka, njegov mlajši brat Zoran pa znova ni dobil priložnosti.

Real zanesljivo opravil z Liverpoolom

22.10.2014

Odigrane so bile preostale tekme tretjega kroga lige prvakov. V središču pozornosti je bil dvoboj nogometnih velikanov na Anfield Roadu, kjer je madridski Real zanesljivo premagal domači Liverpool (3:0). Dva gola je dosegel Karim Benzema, enega pa Cristiano Ronaldo.

22.10.2014

Portugalski strateg na klopi otoškega Chelseaja Jose Mourinho je navkljub visoki zmagi svojih varovancev na tekmi tretjega kroga lige prvakov proti Mariboru (6:0), na račun večkratnih slovenskih šampionov "stresal" cel kup pohval, podobno kot tudi napadalec Didier Drogba.

22.10.2014

Vodilna ekipa skupine G nogometne lige prvakov in tudi angleškega prvenstva londonski Chelsea je dvome o zmagovalcu na tekmi proti Mariboru rešila že v prvih tridesetih minutah. Mariborčani so bili blizu vsaj častnemu golu, a je Agim Ibraimi zastreljal enajstmetrovko.

21.10.2014

V 3. krogu skupinskega dela lige prvakov je slovenski prvak Maribor gostoval pri Chelseaju. Na stadionu Stamford Bridge so si gostitelji zmago zagotovili že v prvem polčasu, ki so ga dobili s 3:0. V drugem delu so Mariborčani zapravili enajstmetrovko, domači pa so dosegli še tri gole za visoko zmago s 6:0. Schalke je premagal Sporting.

Roma jo je proti Bayernu odnesla s 'sedmico', Adrianovih pet golov Bateju

21.10.2014

V torkovem krogu lige prvakov so gledalci videli kopico golov. Derbi večera je pripadel münchenskemu Bayernu, ki je s 7:1 odpravil Romo v Rimu, na tekmi Šahtarja in Bateja v Borisovu pa je bilo 7:0 za goste. Barcelona je s 3:1 premagala Ajax.