Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

FOTO in VIDEO: Galaktiki zavzeli še svetovni klubski prestol

20.12.2014

Nogometaši Reala Madrida so zmagovalci klubskega svetovnega prvenstva v Marakešu. V velikem finalu so favoriti iz Evrope premagali južnoameriškega prvaka San Lorenzo z 2:0. Za Real sta zadela Sergio Ramos v prvem in Gareth Bale v drugem polčasu.

20.12.2014

Igralci Atletica iz Kalkute so prvi prvaki indijske poklicne nogometne lige (super lige). V finalu v Mumbaiju so do prvenca pred 36.484 gledalci prišli v končnici tekme, v peti minuti sodniškega dodatka je edini gol na tekmi proti Kerali Blasters dosegel domači nogometaš Mohammed Rafique.

19.12.2014

Hokejiste Telemacha Olimpije je le dan po derbiju državnega prvenstva z Sij Acroni Jesenicami na Trgu republike čakala tekma 28. kroga lige EBEL na Dunaju. Ljubljančani so presenetili gostitelje in zmagali s 3:1.

18.12.2014

V hokejski ligi NHL so odigrali tri tekme. Na vseh so zmago slavila gostujoča moštva. Ottawa Senators so z 2:0 premagali New Jersey Devils, Dallas Stars so bili z 2:0 boljši od Vancouver Canucks, Boston Bruins pa so po podaljšku s 3:2 odpravili Minnesota Wild.

Dragić ob vrnitvi na parket Phoenix popeljal do zmage

18.12.2014

Slovenski organizator igre Goran Dragić je bil ob vrnitvi pod košarkarske obroče znova nepogrešljiv člen moštva Phoenix Suns, ki je v gosteh premagalo ekipo Charlotte Hornets s 111:106. Dragić je prispeval 20 točk, tri skoke, osem podaj in ukradeno žogo v skoraj 38 minutah igre.

17.12.2014

Odbojkarji ACH Volleyja so v tekmi četrtega kroga lige prvakov v Tivoliju s 3:1 (-18, 18, 17, 23) premagali Budvansko Rivijero in se ji oddolžili za poraz v Budvi.

Fabregas: Chelsea lahko v tej sezoni osvoji vse lovorike!

17.12.2014

Nogometaši Chelseaja so letos v odlični formi. Varovanci Joseja Mourinha vodijo v Premier League, ob tem so se prepričljivo uvrstili v osmino finala lige prvakov. V igri so še naprej tudi v obeh angleških pokalih. Cesc Fabregas verjame, da lahko Londončani osvojijo vsa omenjena tekmovanja.

Jesenski prvaki podaljšujejo sodelovanje s ključnimi igralci

17.12.2014

Slovenski prvoligaš Domžale, ki vodi po jesenskem delu Prve lige Telekom Slovenije, je decembra podaljšal pogodbe s kar nekaj nogometaši. Ob Zeniju Husmaniju, Nejcu Skubicu, Urošu Korunu in Benjaminu Morelu je peti igralec, ki je v decembru podaljšal zvestobo, postal Darko Zec.

16.12.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije so v 29. krogu lige Ebel z 2:0 ugnali celovški KAC. Obračun je bil zaradi težav z ledom na Trgu republike odigran v Tivoliju, za zmago pa sta zadela Igor Cvetek in Hunter Bishop.

Tudi Celtic pod drobnogledom Uefe

16.12.2014

Evropska nogometna zveza je sprožila uradni postopek proti škotskemu prvaku Celticu. Slednji se je v nemilosti evropske zveze znašel zaradi navijaških neredov na tekmi 6. kroga skupine D evropske lige proti Dinamu 11. decembra v Zagrebu.