27.11.2014

Nogometaši nemškega Schalkeja do konca leta ne bodo mogli računati na kamerunskega branilca Joela Matipa, ki si je poškodoval desno stopalo in bo moral pod operacijski nož.

Arsenal premagal Borussio (D), visoka zmaga Atletica

26.11.2014

V Londonu sta se pomerili vodilni enajsterici skupine D lige prvakov, Arsenal in dortmundska Borussia. Zmagali so gostitelji z 2:0, gola sta dosegla Sanogo v prvem in Sanchez v drugem polčasu. Arsenal si je podobno kot Borussia zagotovil osmino finala LP, tako kot tudi Bayer Leverkusen in Atletico Madrid.

Še en poraz košarkarjev Krke v državnem prvenstvu

26.11.2014

Košarkarji Šenčurja Gorenjske gradbene družbe so v 8. krogu lige Telemach premagali Krko z 87:79

Najboljši strelec lige prvakov Messi: Rekord? Srečen sem, a pomembne so točke!

26.11.2014

Prvi zvezdnik španskega nogometnega velikana Barcelone Lionel Messi je s tremi goli na gostovanju pri APOEL-u z vrha večne lestvice strelcev lige prvakov, izrinil upokojenega zvezdnika galaktikov Raula.

Atlanta začarala čarovnike

26.11.2014

Košarkarji NBA moštva Atlanta Hawks so v noči na sredo s 106:102 odpravili Washington Wizards. Odločitev o zmagovalcu je padla v samem zaključku dvoboja, gostitelji pa ostajajo drugo najboljše moštvo vzhoda.

Predatorjem loterija kazenskih strelov s kralji

26.11.2014

Hokejisti NHL moštva Los Angeles Kings so morali v noči na četrtek priznati premoč zasedbi Nashville Predators (4:3). Gostitelji so bili boljši po izvajanju kazenskih strelov, med neuspešnimi izvajalci pri kraljih pa je bil tudi Anže Kopitar.

25.11.2014

Niz gostovanj slovenskih hokejskih prvakov, igralcev Telemach Olimpije, se je končal z drugim porazom. Po zmagah na Dunaju in Innsbrucku ter porazu v Salzburgu so Ljubljančani morali priznati premoč aktualnemu prvaku lige Bolzanu, s katerim so v šesti tekmi izgubili še šestič. Gostitelji so zmagali s 3:0.

Messi s 'hat-trickom' novi rekorder lige prvakov

25.11.2014

Potem ko so si že po prejšnjem krogu nastop v osmini finala nogometne lige prvakov zagotovili Real Madrid, Borussia Dortmund, branilec naslova Bayern, Porto, PSG in Barcelona, sta se med 16 najboljših prebila še Chelsea in Šahtar Donjeck.

25.11.2014

Nogometaši Maribora so se na tekmi 5. kroga skupinskega dela lige prvakov pomerili s Sportingom iz Lizbone. Slovenski državni prvaki so se s portugalskim moštvom pomerili drugič. Na prvi tekmi v Ljudskem vrstu so remizirali, tokrat so v Lizboni izgubili s 3:1. Tekma je bila med polčasoma za 45 minut prekinjena zaradi težav z razsvetljavo.

25.11.2014

Na že znano prizorišče v Lizbono se je z nogometaši Maribora vrnil Luka Zahović, ki ima Portugalsko v krvi še od časov igranja njegovega očeta Zlatka v tej državi. Luka je tudi stari znanec Sportinga, saj si ga je ekipa dobro zapomnila, potem ko je na prvi tekmi izenačil v sodnikovem podaljšku.