Članki Video Forum
Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

20.07.2014

Olimpijski park v Munchnu postaja evropski center največjih dogodkov ekstremnih športov. Leta 2012 je že gostil turnejo Red Bull X-Fighters, lani so tam prvič gostovale znamenite X-Games, daleč od dolgočasnega pa je bilo tam tudi ta konec tedna.

Polanc bo odkrito napadal zmago na slovenski pentlji

18.06.2014

S kronometrom v središču Ljubljane se bo začela kolesarska dirka Po Sloveniji. Tako kot vsako leto bo tudi letos na njej nekaj zvenečih imen kolesarskega športa, najbolj slaven udeleženec bo zagotovo Američan Chris Horner, nekdanji zmagovalec Vuelte. A tudi Slovenija ima močne adute.

Ferrari grozi z izstopom iz formule 1

14.06.2014

Predsednik Ferrarija Luca di Montezemolo je napovedal, da bo italijanska tovarna morda premislila o nadaljnjem sodelovanju v svetovnem prvenstvu formule 1. Izrazil je zaskrbljenost, ker formula 1 po njegovem mnenju "ne deluje".

Gassnerja najboljša na reliju Saturnus, Humar četrti

25.05.2014

Nemec Hermann Gassner mlajši je zmagovalec relija Saturnus. Letošnjo že 37. izvedbo klasične preizkušnje slovenskega avto-moto športa je po osmih hitrostnih preizkušnjah slavil pred svojim očetom Hermanom Gassnerjem. Najboljši Slovenec je bil Aleks Humar na četrtem mestu.

Reli Saturnus najbolje začel Gassner mlajši, Humar sedmi

23.05.2014

Reli Saturnus, klasika slovenskega avto-moto športa, ki pa je zaradi slovesa glavnega pokrovitelja v letošnji 37. izvedbi precej okrnjen, je najbolje začel nemški dirkač Nemec Hermann Gassner mlajši (Mitsubishi Lancer EVO X R4).

Stanovnik v Abu Dabiju napredoval na peto mesto

09.04.2014

Slovenski motociklist Miran Stanovnik (KTM) je četrto etapo s skupinskim startom vzdržljivostne dirke puščavski izziv v Abu Dabiju, dolgo 378 km, končal na sedmem mestu, tako da je v skupnem seštevku napredoval na peto mesto.

07.04.2014

Slovenski motociklist Miran Stanovnik (KTM) je drugo etape vzdržljivostne dirke puščavski izziv v Abu Dabiju končal na osmem mestu, v skupnem seštevku pa je napredoval na šesto mesto.

06.04.2014

Slovenski dirkač Miran Stanovnik (KTM) je na prvi etapi vzdržljivostne dirke puščavski izziv v Abu Dabiju osvojil osmo mesto. Zmagal je Sam Sunderland pred Marcom Como, tretji je bil Paolo Goncalves.

Selektor Slabe pred začetkom odbojkarskega EP: Cilj je dobiti vse tekme

17.09.2013

V senci košarkarske evforije v Sloveniji na svoje obračune najboljših evropskih reprezentanc odhajajo slovenski odbojkarji. V prvem delu EP se bodo naši pomerili z reprezentancami Srbije, Finske in Nizozemske.

Smrtna nesreča na dirki v Assnu

04.08.2013

Na nizozemskem dirkališču v Assnu se je zgodila tragična nesreča, v kateri je umrl sovoznik na dirki prikoličarjev.