Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

Hayden se želi vrniti v Misanu

22.08.2014

Ameriški dirkač razreda motoGP Nicky Hayden še zmeraj okreva po operaciji zapestja. Svetovni prvak iz leta 2006 je zaradi rehabilitacije že izpustil dve dirki, na stezo pa se želi vrniti na VN San Marina v Misanu.

Marquez: Na novem motorju se počutim dobro

20.08.2014

Svetovni motociklistični prvak razreda motoGP Marc Marquez se je na testiranju novega motocikla v Brnu izvrstno znašel. Priznal je, da se je po samo nekaj hitrih krogih na njem počutil izvrstno.

Marquez najhitrejši na motorju za prihodnjo sezono

18.08.2014

Svetovna motociklistična elita še ni zapustila Brna, saj so se Marc Marquez in druščina zaradi testiranj zadržali na prizorišču dirke za Veliko nagrado Češke. Honda in Yamaha sta pripeljala motor za sezono 2015, pri Ducatija pa ga bodo predstavili šele februarja.

Marquez: Odleglo mi je!

17.08.2014

Marc Marquez prvič v tej sezoni ni zmagal. V Brnu je bil aktualni svetovni prvak razreda motoGP 'šele' četrti. 22-letni Španec je potem, ko prvi v sezoni ni stopil na najvišjo stopničko, priznal, da bo odslej vse lažje.

NAGRADNA IGRA: Izkoristi priložnost, vprašaj Marca Marqueza

17.08.2014

Sodelujte v nagradni igri na FB profilu in hkrati izkoristite priložnost, da svojemu najljubšemu dirkaču motoGP zastavite zanimivo vprašanje.

Rossi: Marca imam rad, a po desetih dirkah ga je lepo premagati!

17.08.2014

Italijanski motociklistični šampion Valentino Rossi (Yamaha) je bil zadovoljen z doseženim na dirki za Veliko nagrado Češke, kjer je ciljno črto prečkal kot tretji. Obenem je bil eden tistih, ki so uspeli ugnati letos nepremagljivega Marca Marqueza.

Pri Dorni potrdili: Smo blizu podpisa nove pogodbe z dirkališčem v Brnu

17.08.2014

Medtem, ko so se nad prihodnostjo dirke v Brnu še pred kratkim zgrinjali temni oblaki, je Dorna po sestanku z lokalnimi oblastmi in predstavniki tega kultnega dirkališča potrdila, da bo VN Češke skoraj zagotovo na sporedu (vsaj še) prihodnje leto.

Na debi med elito bodo še malo počakali

17.08.2014

Nemško podjetje KALEX engineering ima zaposlenih vsega 5 delavcev, njihovi končni 'izdelki' pa so med dirkači razreda moto3 in moto2 izjemno cenjeni. Lahko se pohvalijo s svetovnim prvakom, med dirkaško elito razreda motoGP pa bi se lahko pojavili že prihodnjo sezono.

17.08.2014

Svetovni motociklistični prvak razreda motoGP Marc Marquez je moral na 11. dirki sezone priznati premoč tekmecem. Zmage na preizkušnji za Veliko nagrado Češke se je veselil njegov moštveni tekmec Dani Pedrosa. Drugo mesto je osvojil Jorge Lorenzo, tretji pa je bil Valentino Rossi.

Lorenzu jutranje ogrevanje v oblačnem Brnu

17.08.2014

Španec Jorge Lorenzo je bil najhitrejši na jutranjem ogrevanju pred dirko za Veliko nagrado Češke. Nepremagljivi Marc Marquez je postavil tretji čas in za velikim tekmecem zaostal slabih pet desetink.