Članki Video Forum
Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

25.11.2014

Niz gostovanj slovenskih hokejskih prvakov, igralcev Telemach Olimpije, se je končal z drugim porazom. Po zmagah na Dunaju in Innsbrucku ter porazu v Salzburgu so Ljubljančani morali priznati premoč aktualnemu prvaku lige Bolzanu, s katerim so v šesti tekmi izgubili še šestič. Gostitelji so zmagali s 3:0.

Zmaji brez možnosti na Solnograškem

23.11.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 20. kroga lige Ebel v Salzburgu izgubili z domačo ekipo. Ljubljančani pa tako nadaljujejo že kar neverjetno dolg niz: nazadnje so bili na Solnograškem uspešni 28. decembra 2008, od takrat pa so izgubili vseh 18 medsebojnih tekem na ledu Red Bulla.

22.11.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 19. kroga lige Ebel na gostovanju pri Innsbrucku premagali domačo ekipo s 3:0. Ljubljanski hokejisti so zahteven del sezone, v 14 dneh so ali bodo imeli pet tekem v gosteh in le eno domačo, odlično začeli.

17.11.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije navkljub odmevni zmagi na gostovanju pri vodilnem moštvu lige EBEL z Dunaja (3:2), še naprej čvrsto držijo zadnje mesto v razširjenem avstrijskem prvenstvu, toda vsaj v enem statističnem podatku so povsem na vrhu.

16.11.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 18. kroga lige Ebel na Dunaju po kazenskih strelih premagali domačo ekipo Vienna Capitals s 3:2.

Loterija kazenskih strelov Dornbirnu

14.11.2014

Hokejisti ljubljanske Telemach Olimpije so v 17. krogu, po izvajanju kazenskih strelov, izgubili proti Dornbirnu. Odločilni gol za gostje je prispeval nekdanji član slovenskih prvakov Chris D'Alvise.

VIDEO in FOTO: Risi pred turnirjem v Tivoliju: Cilj v tej sezoni je obstanek med elito

03.11.2014

Slovenska hokejska reprezentanca se je zbrala za mednarodni turnir v Ljubljani, ki bo v Tivoliju od četrtka do sobote. Na njem pa slovenski vrsti zaradi bolezni in poškodb ne bodo mogli pomagati Klemen Pretnar (VSV Beljak), Miha Verlič (Graz 99ers) in Rok Leber (Telemach Olimpija).

02.11.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 16. kroga lige EBEL za gol izgubili z dunajsko ekipo Vienna Capitals (1:2). Vsi goli so padli v prvi tretjini, za zmaje je bil uspešen Hunter Bishop.

VIDEO in FOTO: Zmaji z odlično zadnjo tretjino do tretje zmage v sezoni

31.10.2014

Hokejisti Telemacha Olimpije so v 15. krogu lige Ebel prišli do tretje zmage. Ljubljančani so v domači hali Tivoli s 3:2 ugnali do tega kroga tretje moštvo lige Gradec. Vratar Andy Chiodo je ubranil kar 42 strelov.