Članki

Tesna zmaga Olimpije

21.04.2002

Košarkarji Uniona Olimpije so v 5. krogu lige Hypo za prvaka premagali Krko s 83:82. Sekundo pred koncem je zmagovalca s trojko odločil center Uniona Olimpije Haris Mujezinovič.

Olimpija pokalni prvak

28.04.2002

Košarkarji Uniona Olimpije so v finalu zaključnega turnirja pokala Slovenije v Ljubljani premagali Krko z 79:60.

Slavija M-Optima - Olimpija 5:5

25.08.2001

V tekmi zadnjega kroga poletne hokejske lige na Bledu so hokejisti Olimpije premagali Slavijo M-Optimo s 6:5 (1:2, 2:1, 3:2) in tako osvojili tretje mesto na turnirju.

Odstop uprave Uniona Olimpije

29.08.2001

Zaradi težkega finančnega položaja je odstopil predsednik izvršnega odbora košarkarskega kluba Union Olimpija Jože Mermal in vsi člani odbora.

Olimpija premagala KAC

13.09.2001

Hokejisti Olimpije so v tekmi pokala pivovarne Union premagali celovški KAC s 3:1 (0:0, 2:1, 1:0).

Olimpija klonila za Bežigradom

20.09.2001

Nogometaši Olimpije so v 1. krogu pokala UEFA na domačem igrišču izgubili proti danskemu Brondbyju s 2:4 (1:1).

Maccabi boljši od Olimpije

04.10.2001

Košarkarji Maccabija iz Tel Aviva so v polfinalu otvoritvenega turnirja evrolige v Ljubljani po podaljšku premagali Union Olimpijo s 103:97.

Union Olimpija premagala Geoplin Slovan

14.10.2001

Košarkarji Uniona Olimpije so v 3. krogu Goodyear lige v domači dvorani premagali Geoplin Slovan z 92:78 (23:22, 52:39, 71:62).

Vaterpolisti Olimpije drugi

14.10.2001

Na turnirju v Salzburgu je moštvo Olimpije osvojilo drugo mesto.

Union Olimpija brez predsednika

15.10.2001

Košarkarski klub Union Olimpija je brez predsednika, na skupščini kluba pa je trener članske ekipe Zmago Sagadin zagrozil z odhodom iz kluba, če ne bodo njegovim sodelavcem in igralcem nemudoma plačane finančne obveznosti zadnjih treh mesecev.