Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

Borussija odgovorila žaljivemu Schweiniju: Nauči se peti!

28.07.2014

Nogometaši Borussije Dortmund se ne obremenjujejo z žaljivo pesmijo, ki jo je prepeval pijani Bastian Schweinsteiger, sicer eden najresnejših kandidatov za naslednika Philippa Lahma na mestu kapetana nemške izbrane vrste.

19.06.2014

Hrvaška nogometna reprezentanca je z zmago nad Kamerunci (4:0) ohranila realne možnosti za napredovanje v drugi del svetovnega prvenstva, izbranci Nika Kovača pa so imeli glasno spodbudo tudi s tribun stadiona v Manausu. Slišati je bilo tudi hrvaško pesem.

12.06.2014

Svetovno nogometno prvenstvo je uradno odprto, organizatorji so pred uvodno tekmo mundiala pripravili kratko prireditev z plesalci, akrobati, vrhunec pa je bil nastop treh pevskih zvezd, Jennifer Lopez, Claudie Leitte in Pitbulla.

Lahko Hrvati že na uvodu presenetijo gostitelje?

12.06.2014

V Braziliji se začenja nogometno svetovno prvenstvo. Najprej bo na sporedu slavnostno odprtje prvenstva, nato pa tudi že uvodna tekma mundiala. V Sao Paulu se bosta pomerili gostiteljica Brazilija in Hrvaška.

Našli bomo pot bo uradna himna mundiala

28.03.2014

Uradno himno nogometnega svetovnega prvenstva, ki bo poleti v Braziliji, z naslovom Dar um Jeito oziroma Našli bomo pot, bodo na sklepni slovesnosti 13. julija zapeli štirje glasbeniki: Carlos Santana, Wyclef Jean, Alexandre Pires in DJ Avicii.

26.01.2014

Navijači angleškega kluba Coventry so dokazali, da za dobro zabavo ni nujno, da njihovi varovanci zmagujejo. Coventry je namreč na tekmi FA pokala proti Arsenalu že ob polčasu zaostajal z 0:2, njegovi navijači pa so kljub temu med polčasom naredili pravi 'žur'.

Himno svetovnega prvenstva bodo zapeli Jennifer Lopez, Pitbull in Claudia Leitte

23.01.2014

Glasbeni koncern Sony je danes sporočil, da bodo uradno pesem letošnjega nogometnega svetovnega prvenstva v Braziliji skupaj izvajali ameriška pevka Jennifer Lopez, njen rojak in raper Pitbull ter brazilska pevka Claudia Leitte, naslov pesmi pa je "Mi smo eno".

Messi se ne predaja: Na Camp Nouu bomo Milanu vrnili z obrestmi

23.02.2013

Nogometaši Barcelone so nepričakovano izgubili na San Siru in se znašli v sila neprijetnem položaju pred povratnim srečanjem osmine finala Lige prvakov (0:2). Prvi strelec v letošnji sezoni Blaugrane Lionel Messi je jasno povedal, da bo v Španiji popolnoma druga pesem ...

Neokusno navijanje navijačev Mallorce: Messi ti si škrat, Cristiano je oče tvojega sina

13.11.2012

Nekateri španski mediji pišejo o neprimernem, bolje rečeno skrajno neokusnem navijanju, ki ga je bil med tekmo Primere Division med Mallorco in Barcelono (2:4) deležen argentinski zvezdnik Lionel Messi.

08.11.2012

Nogometaši Maribora so v 4. krogu evropske lige v Londonu izgubili proti Tottenhamu z 1:3. Slovenske prvake je s tremi zadetki "potopil" angleški napadalec Jermain Defoe. Edini gol za goste je v zaključku prvega polčasa dosegel Robert Berić.