Članki

Drakšič prepričljivo vodi na lestvici IJF

29.07.2014

Na lestvici Mednarodne judo zveze, ki je osnova za uvrstitev na olimpijske igre, v kategoriji do 73 kilogramov prepričljivo vodi slovenski borec Rok Drakšič. Najboljše judoiste avgusta čaka nastop na SP v ruskem Čeljabinsku. Tudi to tekmovanje je pomembno za nabiranje točk za Rio 2016.

Legendarni Ronaldinho zapušča Atletico Mineiro

29.07.2014

Brazilski nogometni zvezdnik Ronaldinho je po približno dveh letih predčasno prekinil pogodbo z Atleticom Mineirom. Pogodba bi 34-letnemu nogometnemu virtuozu, ki je v karieri igral tudi za Barcelono in Milan, potekla šele decembra.

Kolumbijski vratar Ospina je novi član Arsenala

27.07.2014

Angleški prvoligaški nogometni klub Arsenal je podpisal pogodbo z vratarjem kolumbijske reprezentance Davidom Ospino, ki tako zapušča Nico, kjer je nazadnje branil.

27.07.2014

Slovenska košarkarska reprezentanca je zabeležila tri zaporedne zmage in osvojila prvo mesto na turnirju za pokal Adecco. Za MVP turnirja je bil izbran slovenski branilec Jaka Klobučar, z uvodom v priprave pa je bil zadovoljen tudi selektor Jure Zdovc.

Slovenci do tretje zmage, za 13 točk 'padli' še Ukrajinci

26.07.2014

Slovenska košarkarska reprezentanca je zabeležila tretjo zaporedno zmago v sklopu priprav na svetovno prvenstvo. V Rogaški Slatini so bili varovanci Jureta Zdovca boljši in so za 13 točk premagali Ukrajino (64:51).

26.07.2014

Skupaj s košarkarsko reprezentanco Kanade, ki te dni nastopa na pokalu Adecco, je v Slovenijo prišel tudi Steve Nash. Izkušeni branilec, ki je bil tudi dvakrat najkoristnejši igralec lige NBA, o Goranu Dragiću govori z izbranimi besedami.

26.07.2014

Slovenska košarkarska reprezentanca je dobila tudi drugo pripravljalno tekmo pred svetovnim prvenstvom v Španiji. Tokrat so varovanci Jureta Zdovca brez težav odpravili Gruzijo (95:68), naš selektor pa kljub temu opozarja na pomanjkljivosti v igri.

Wenger: Osvojili smo FA pokal, sedaj želimo osvojiti Premier League!

25.07.2014

Vodstvo angleškega nogometnega velikana Arsenala, v dogovoru z menedžerjem Arsenom Wengerjem, še ni zaključilo s ’poletnim zapravljanjem’. Še naprej namreč sestavljajo igralsko križanko, ki bi bila sposobna v novem tekmovalnem letu osvojiti državni naslov.

24.07.2014

Slovenska košarkarska reprezentanca je na prvi pripravljalni tekmi za svetovno prvenstvo v Španiji v Rogaški Slatini z 92:80 ugnala izbrano vrsto Kanade. V četi Jureta Zdovca je bil z 19 točkami najbolj učinkovit Domen Lorbek.

Dunga: Ne smemo slepo verjeti, da smo najboljši