Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

Kako dolgo še s Kasalom in Pešićem?

26.11.2014

Medtem, ko so rokometaši Celja Pivovarne Laško z mislimi pri naslednjem evropskem tekmecu Vardarju, bo moralo vodstvo kluba počasi razmišljati o sestavi igralske križanke za naslednjo sezono. Posameznikom se pogodba izteka, nekateri se (zaenkrat) niso pokazali, kot okrepitve.

Guardiola: Messija 600 let ne bo nihče prehitel

26.11.2014

Španski trener nemškega nogometnega velikana Bayerna iz Münchna Pep Guardiola se je po dvoboju v Manchestru spomnil na rekorda njegovega nekdanjega varovanca, Lionela Messija.

Najboljši strelec lige prvakov Messi: Rekord? Srečen sem, a pomembne so točke!

26.11.2014

Prvi zvezdnik španskega nogometnega velikana Barcelone Lionel Messi je s tremi goli na gostovanju pri APOEL-u z vrha večne lestvice strelcev lige prvakov, izrinil upokojenega zvezdnika galaktikov Raula.

Pellegrini po zmagi nad Bayernom: Nikoli ni ugasnilo upanje

26.11.2014

Nogometaši angleškega velikana Manchester Cityja so v zadnjem krogu lige prvakov zabeležili eno pomembnejših zmag. Na Etihadu so s 3:2 ugnali münchenski Bayern. Vse tri gole je zabil Sergio Agüero.

25.11.2014

Niz gostovanj slovenskih hokejskih prvakov, igralcev Telemach Olimpije, se je končal z drugim porazom. Po zmagah na Dunaju in Innsbrucku ter porazu v Salzburgu so Ljubljančani morali priznati premoč aktualnemu prvaku lige Bolzanu, s katerim so v šesti tekmi izgubili še šestič. Gostitelji so zmagali s 3:0.

Messi s 'hat-trickom' novi rekorder lige prvakov

25.11.2014

Potem ko so si že po prejšnjem krogu nastop v osmini finala nogometne lige prvakov zagotovili Real Madrid, Borussia Dortmund, branilec naslova Bayern, Porto, PSG in Barcelona, sta se med 16 najboljših prebila še Chelsea in Šahtar Donjeck.

25.11.2014

Nogometaši Maribora so se na tekmi 5. kroga skupinskega dela lige prvakov pomerili s Sportingom iz Lizbone. Slovenski državni prvaki so se s portugalskim moštvom pomerili drugič. Na prvi tekmi v Ljudskem vrstu so remizirali, tokrat so v Lizboni izgubili s 3:1. Tekma je bila med polčasoma za 45 minut prekinjena zaradi težav z razsvetljavo.

25.11.2014

Na že znano prizorišče v Lizbono se je z nogometaši Maribora vrnil Luka Zahović, ki ima Portugalsko v krvi še od časov igranja njegovega očeta Zlatka v tej državi. Luka je tudi stari znanec Sportinga, saj si ga je ekipa dobro zapomnila, potem ko je na prvi tekmi izenačil v sodnikovem podaljšku.

Celjski navijači ne želijo zamuditi dvoboja z Montpellierjem

24.11.2014

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na dvoboju 6. kroga lige prvakov navdušili. Z zmago nad Rhein Neckar Löwnom ostajajo v igri za napredovanje v osmino finala tekmovanja, gledalci pa jim želijo pri tem očitno zelo pomagati. Prodanih je namreč že več kot 300 vstopnic.

24.11.2014

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 6. krogu lige prvakov dosegli zelo pomembno zmago nad nemškim velikanom Rhein Neckar Löwnom. S tem ostajajo v igri za napredovanje v naslednji krog tekmovanja. Trener Branko Tamše poudarja, da je zmagal kolektiv.