Članki

22.08.2014

Na povratni tekmi španskega superpokala sta se pomerila madridska mestna tekmeca Atletico in Real. Boljši so bili rdeče-beli, ki so slavili po golu Maria Mandžukića. Hrvat je zadel že v drugi minuti igre. Prva tekma na Santiago Bernabeu se je končala brez zmagovalca (1:1).

Barcelona Realu poskuša zmakniti nezadovoljnega Angela Di Maria!

22.08.2014

Kot poroča katalonski športni časnik Sport je Barcelona pred dnevi poslala uradno ponudbo vodstvu madridskega Reala za argentinskega zvezdnika Angela di Maria, ki je že pred časom napovedal, da želi zapustiti galaktike. Katalonci ponujajo 60 milijonov evrov.

Ancelotti: Di Maria želi zapustiti Real

21.08.2014

Trener madridskega Reala Carlo Ancelotti ima sladke skrbi z zvezdniško zasedbo, ki jo ima na voljo. A vsi kot kaže niso zadovoljni in italijanski trener je potrdil, da je Angel Di Maria klubu sporočil, da želi zapustiti klub.

Modrić pogodbo z Realom podaljšal do leta 2018

20.08.2014

Hrvaški nogometni reprezentant Luka Modrić ostaja zvest madridskemu Realu. Aktualni zmagovalci lige prvakov so namreč na svoji spletni strani zapisali, da so z odličnim vezistom pogodbo podaljšali do leta 2018.

Simeone: Di Maria je Realov najboljši igralec, on odloča tekme

20.08.2014

Madridska mestna tekmeca Real in Atletico sta se na prvi tekmi španskega superpokala na stadionu Santiago Bernabeu razšla brez zmagovalca (1:1). Diego Simeone meni, da bi bil razplet lahko drugačen, če bi od prve minute igral Angel di Maria.

Superpokalni El Madrileno brez zmagovalca

20.08.2014

Nogometaši Real Madrida in španskega prvaka Atletica so se na prvem obračunu španskega superpokala razšli brez zmagovalca. Galaktiki so povedli z golom Jamesa Rodrigueza, za končnih 1:1 pa je zabil Raul Garcia. Povratni dvoboj bo v petek.

Courtois številka 1, Cech išče nov klub?

19.08.2014

Trener Chelseaja Mourinho se je na uvodni tekmi Premier League odločil, da kot številko 1 v vrata postavi mladega Courtoisa. Mourinho zagotavlja, da si želi izkušenega Čecha še naprej v moštvu, a angleški časniki že namigujejo, da se Čech poslavlja.

Simeone: Real je za dva igralca odštel toliko kot mi za osem novincev

19.08.2014

Argentinski nogometni streteg Atletico Madrida Diego Simeone je pred uvodnim dvobojem španskega superpokala priznal, da je ključna razlika v odnosu na Real ta, da so za dva posameznika odšteli več, kot prvaki za osem novincev.

Debi Diega Lopeza za pozabo

18.08.2014

Španski nogometni vratar AC Milana Diego Lopez v dresu novih delodajalcev ni debitiral ravno z odliko. Njegovo oddaljenost iz vrat je izkoristil Valencijin Paco in v 18. minuti zabil s 40 metrov.

Redsi našli menjavo za Suareza: Falcao pred vrati Anfielda?

17.08.2014

Nogometaši v angleški Premier League so krenili v novo tekmovalno leto, Liverpool pa še ni našel menjave za Luisa Suareza, ki se je preselil k Barceloni. V nogometnih krogih na Otoku so vse glasnejše govorice, da naj bi se na Anfield preselil Radamel Falcao.