Članki Video Forum
Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

24.04.2014

V ljubljansko halo Tivoli se vrača najboljša borilna organizacija v tem delu Evrope Final Fight Championship. Poslastica večera FFC 12 bo obračun med 'slovenskim Rockyjem' Miranom Fabjanom in eksplozivnim Angležem Paulom Daleyjem.

Michal Kasal iz Barcelone v Celje

18.04.2014

Češki rokometaš Michal Kasal je novi član RK Celje Pivovarna Laško. Levi zunanji igralec bo v Celje presedlal iz vrst Barcelone, s pivovarji pa je podpisal pogodbo za sodelovanje v prihodnjih dveh sezonah.

Petje postal nesporni vladar Evrope

15.04.2014

Slovenski borec Samo Petje je v Trstu osvojil naslov evropskega prvaka v K-1 po verziji MTA. Belokranjec je tako postal nesporni vladar kategorije do 71 kilogramov, saj je pred tem okitil tudi z naslovom evropskega prvaka v tajskem boksu.

Brumen: Makedonska reprezentanca? Težko karkoli rečem ...

14.04.2014

Rokometaši skopskega Vardarja so zmagovalci regionalne lige SEHA, vidno vlogo v finalu pa sta odigrala tudi slovenska rokometaša Matjaž Brumen in Miladin Kozlina. Predvsem Brumen je po selitvi v Skopje še enkrat več dokazal, da je še naprej eden najboljših desnokrilnih igralcev v Evropi.

12.04.2014

Slovenska reprezentanca je v evropskem ragbi pokalu narodov, v skupini 2C, s 45:17 ugnala Bolgare. S tem so encijani naredili velik korak k obstanku v aktualni konkurenci. Ob polčasu so vodili z 21:12.

Denić po žrebu: Slovenija in Švedska bi si morali zagotoviti mesto na EP

11.04.2014

Evropska rokometna zveza je v Varšavi izžrebala kvalifikacijske skupine za EP 2016, ki bo na Poljskem. Slovenska vrsta, ki jo junija čakata še kvalifikacijski tekmi z Madžarsko za nastop na svetovnem prvenstvu prihodnje leto v Katarju, bo igrala v skupini 3 z Latvijo, Slovaško in Švedsko.

Rokometna reprezentanca drži odlično osmo mesto na svetu

08.04.2014

Za slovenski rokomet je to lepo priznanje, ki dokazuje vrednost, predvsem pa potencial. Evropska rokometna zveza je ob postavljanju bobnov za žreb kvalifikacij za EP 2016 na Poljskem objavila tudi lestvico najuspešnejših držav v reprezentančnem rokometu.

Slovenci bodo morali v kvalifikacije za Roland Garros

07.04.2014

Na lestvici ATP v preteklem tednu, ko je večina najboljših tenisačev nastopala v Davisovem pokalu, ni prišlo do večjih sprememb. V deseterico najboljših se je prebil Francoz Richard Gasquet, slovenski igralci pa so več ali manj zadržali svoje pozicije.

Slovenci priznali premoč Norvežanom

06.04.2014

Rokometna reprezentanca je na kakovostnem turnirju Zlata liga na Danskem v zadnjem krogu v Aarhusu izgubila z Norveško z 28:30. Slovenija je v uvodnem krogu v Horsensu izgubila proti Danski s 25:31, nato pa v Aalborgu premagala aktualno evropsko in olimpijsko prvakinjo Francijo s 27:26.

06.04.2014

Teniški reprezentanci ni uspel zgodovinski podvig - boj za svetovno skupino Davisovega pokala. Zaradi zdravstvenih težav glavnih adutov, Blaža Kavčiča in Grege Žemlje, je pokleknila v drugem krogu. V Portorožu jo je s 3:1 premagala izbrana vrsta Izraela.