Članki

Andreja Klepač izgubila v prvem krogu

22.09.2014

Andreja Klepač je hitro končala nastope na teniškem turnirju WTA v kitajskem Wuhanu z nagradnim skladom 2,4 milijona dolarjev. Slovenka je v konkurenci dvojic skupaj s Španko Arantxo Parra Santonja v prvem krogu izgubila proti češko-španski navezi Klara Koukalova/Anabel Medina Garrigues v dveh nizih.

ATP: Rola dve izgubil, Kavčič eno pridobil

22.09.2014

Teniška lestvica ATP v zadnjem tednu ni doživela sprememb med prvo deseterico. Na prvih treh mestih so Srb Novak Đoković z 12.150 točkami, Španec Rafael Nadal z 8665 in Švicar Roger Federer z 8170 točkami.

Azarenka presenetila z novico: končujem sezono, potrebujem počitek

22.09.2014

Nekdanja številka 1 svetovnega tenisa Viktorija Azarenka je odpovedala nastop na turnirju WTA v kitajskem Wuhanu z nagradnim skladom 2,44 milijona dolarjev in presenetila z novico, da bo zaradi poškodbe predčasno končala tudi sezono.

21.09.2014

Ana Ivanović je zmagovalka teniškega turnirja serije WTA v Tokiu z nagradnim skladom milijon ameriških dolarjev. Srbska teniška igralka, na turnirju je bila tretja nosilka, je v finalu premagala prvo nosilko Danko Caroline Wozniacki v dveh nizih.

20.09.2014

Danka Caroline Wozniacki in Srbkinja Ana Ivanović se bosta pomerili za naslov na teniškem turnirju WTA v Tokiu z nagradnim skladom milijon dolarjev.

20.09.2014

Teniška igralka Polona Hercog na azijski turneji nima uspeha. Potem ko se je na turnirju WTA v Seulu poslovila v prvem krogu, je v kitajskem Wuhanu, kjer je prva nosilka Američanka Serena Williams in se igra za 2,44 milijona dolarjev nagradnega sklada, izpadla v kvalifikacijah.

Na Li se je po 15 letih poslovila od vrhunskega tenisa

19.09.2014

Kitajska teniška igralka Na Li se je zaradi poškodb tudi uradno upokojila, 32-letnica je bila najboljša azijska teniška igralka. V profesionalni karieri dolgi 15 let je turnir za grand slam v Franciji in Avstraliji.

17.09.2014

Zmagovalec odprtega teniškega prvenstva ZDA, hrvaški igralec Marin Čilić je prispel v svoje rojstno mesto Međugorje v Bosni in Hercegovini, kjer so ga navdušeno sprejeli. Po prihodu se je najprej odpravil na mašo v cerkev svetega Jakova. V večernih urah pa je bil še glasbeno-zabavni program ter ognjemet.

Hitro slovo Polone Hercog v Seulu

16.09.2014

Najboljša slovenska teniška igralka Polona Hercog je hitro končala nastope na turnirju WTA v Seulu z nagradnim skladom 500.000 dolarjev.

Davisov pokal: Španija po 18 letih izpadla iz elite

15.09.2014

Teniški reprezentanci Švice in Francije sta finalistki Davisovega pokala. Po 18 letih v izbrani teniški družbi pa so iz svetovne skupine izpadli petkratni nosilci naslova zmagovalcev Španci, ki so brez prve violine Rafaela Nadala morali priznati premoč Brazilcem.