Članki

01.10.2014

Kitajska teniška igralka Na Li se je zaradi poškodb tudi uradno upokojila; 32-letnica je bila najboljša azijska teniška igralka. Dvakratna zmagovalka turnirjev za grand slam je svojo odločitev sporočila pred turnirjem v njenem domačem mestu Wuhanu, ki sploh prvič v zgodovini gosti turnir WTA.

30.09.2014

Španski teniški igralec Rafeal Nadal je po več kot treh mesecih odigral prvi uradni dvoboj. Na turnirju z nagradnim skladom 2,5 milijona ameriških dolarjev v Pekingu je prvem krogu premagal Francoza Richarda Gasqueta s 6:4 in 6:0.

Polona Hercog izpadla v Pekingu

30.09.2014

Slovenska teniška igralka Polona Hercog se v drugem krogu WTA turnirja v Pekingu poslavljal od turnirja. Zanjo je bila usodna 12. nosilka, Rusinja Jekatarina Makarova (5:7, 0:6). V konkurenci ženski dvojic je izpadla tudi Katarina Srebotnik.

WTA: Polona Hercog izgubila mesto

29.09.2014

Ženska teniška lestvica WTA z novim tednom prinaša nekaj sprememb med elitno deseterico, a ne povsem na vrhu. Na prvih treh mestih ostajajo Američanka Serena Williams z 9430 točkami, druga je Romunka Simona Halep s 6036, tretja pa Čehinja Petra Kvitova s 5926 točkami.

Slovenke niso prav nič sramežljive, razkriva erotični plesalec

29.09.2014

Pogovarjali smo se z ustanoviteljem in članom plesno-erotične skupine Total Knockout Rickyjem, ki nam je razkril nekaj zanimivih prigod z dekliščin. Očitno svoj posel zelo dobro opravlja, saj se mu je večkrat zgodilo, da se je med njegovim nastopom slavljenka tako vživela, da jo je bilo potrebno zvezati z lisicami za stol, da je lahko program izvedel do konca …

Hercogova uspešno začela v Pekingu

28.09.2014

Polona Hercog je z zmago začela teniški turnir serije WTA v Pekingu z nagradnim skladom 5,4 milijona dolarjev. Mariborčanka, ki se je v glavni del turnirja prebila skozi kvalifikacije, je danes v uvodnem krogu premagala Čehinjo Karolino Pliškovo s 6:4, 2:6, 6:2.

Nišikori najboljši v Maleziji, Murray na Kitajskem

28.09.2014

Andy Murray je zmagovalec teniškega turnirja serije ATP v kitajskem Shenzhenu z nagradnim skladom 590.230 dolarjev. Murray, drugi nosilec turnirja, je v finalu s 5:7, 7:6 (11), 6:1 premagal četrtega nosilca Tommyja Robreda.

Martina Hingis še osvaja naslove

27.09.2014

Švicarka Martina Hingisje na teniškem turnirju WTA v kitajskem Wuhanu osvojila 39. turnirski naslov med dvojicami. Skupaj z Italijanko Flavio Penetta je tri dni pred 34. rojstnim dnevom v finalu s 6:4, 5:7, 12:10 premagala Caro Black iz Zimbabveja in Francozinjo Caroline Garcia.

Hercogova nadaljuje z uspešnimi nastopi v Pekingu

27.09.2014

Najboljša slovenska teniška igralka Polona Hercog uspešno nadaljuje kvalifikacije za glavni turnir WTA v Pekingu. V drugem krogu kvalifikacij je Hercogova po uri in desetih minutah igre s 6:3 in 6:1 premagala sedmo nosilko Portoričanko Monico Puig, s čimer se je že uvrstila na glavni turnir.

Wozniackijeva pozabila ček v vrednosti 1,45 milijona dolarjev

26.09.2014

Danska teniška igralka Caroline Wozniacki je na nedavno končanem odprtem prvenstvu ZDA pozabila ček za 1,45 milijona ameriških dolarjev, kar je skoraj 1,11 milijona evrov. V kitajskem Wuhanu, kjer ta teden poteka turnir serije WTA, je dejala, da se ji kaj podobnega ne more dogoditi.