Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

Azarenka presenetila z novico: končujem sezono, potrebujem počitek

22.09.2014

Nekdanja številka 1 svetovnega tenisa Viktorija Azarenka je odpovedala nastop na turnirju WTA v kitajskem Wuhanu z nagradnim skladom 2,44 milijona dolarjev in presenetila z novico, da bo zaradi poškodbe predčasno končala tudi sezono.

21.09.2014

Ana Ivanović je zmagovalka teniškega turnirja serije WTA v Tokiu z nagradnim skladom milijon ameriških dolarjev. Srbska teniška igralka, na turnirju je bila tretja nosilka, je v finalu premagala prvo nosilko Danko Caroline Wozniacki v dveh nizih.

20.09.2014

Danka Caroline Wozniacki in Srbkinja Ana Ivanović se bosta pomerili za naslov na teniškem turnirju WTA v Tokiu z nagradnim skladom milijon dolarjev.

20.09.2014

Teniška igralka Polona Hercog na azijski turneji nima uspeha. Potem ko se je na turnirju WTA v Seulu poslovila v prvem krogu, je v kitajskem Wuhanu, kjer je prva nosilka Američanka Serena Williams in se igra za 2,44 milijona dolarjev nagradnega sklada, izpadla v kvalifikacijah.

Na Li se je po 15 letih poslovila od vrhunskega tenisa

19.09.2014

Kitajska teniška igralka Na Li se je zaradi poškodb tudi uradno upokojila, 32-letnica je bila najboljša azijska teniška igralka. V profesionalni karieri dolgi 15 let je turnir za grand slam v Franciji in Avstraliji.

17.09.2014

Zmagovalec odprtega teniškega prvenstva ZDA, hrvaški igralec Marin Čilić je prispel v svoje rojstno mesto Međugorje v Bosni in Hercegovini, kjer so ga navdušeno sprejeli. Po prihodu se je najprej odpravil na mašo v cerkev svetega Jakova. V večernih urah pa je bil še glasbeno-zabavni program ter ognjemet.

Hitro slovo Polone Hercog v Seulu

16.09.2014

Najboljša slovenska teniška igralka Polona Hercog je hitro končala nastope na turnirju WTA v Seulu z nagradnim skladom 500.000 dolarjev.

Davisov pokal: Španija po 18 letih izpadla iz elite

15.09.2014

Teniški reprezentanci Švice in Francije sta finalistki Davisovega pokala. Po 18 letih v izbrani teniški družbi pa so iz svetovne skupine izpadli petkratni nosilci naslova zmagovalcev Španci, ki so brez prve violine Rafaela Nadala morali priznati premoč Brazilcem.

WTA: Polona Hercog padla na 77. mesto

15.09.2014

Američanka Serena Williams še naprej zanesljivo vodi na teniški lestvici WTA. Williamsova ima na prvem mestu 9430 točk, drugouvrščena Romunka Simona Halep jih ima 6160, Čehinja Petra kvitova na tretjem mestu pa 5926. Med najboljšo deseterico sicer ni prišlo do nobene spremembe.

ATP: Rola pridobil osem mest

15.09.2014

Teniški igralci zaradi dvobojev v Davisovem pokalu v minulem tednu niso igrali večjih mednarodnih turnirjev, tako da se lestvica ATP pri vrhu ni spremenila. Prva tri mesta še vedno zasedajo Srb Novak Đoković z 12.150 točkami, Španec Rafael Nadal z 8665 in Švicar Roger Federer z 8170.