Razvrsti po: Ustreznosti | Datumu

Članki

Srebotnikova v četrtfinale mešanih dvojic

01.09.2014

Velenjčanka Katarina Srebotnik se je na teniškem odprtem prvenstvu ZDA v New Yorku med mešanimi dvojicami uvrstila v četrtfinale. V paru z Indijcem Rohanom Bopanno sta v 2. krogu s 6:3 in 6:4 premagala Španko Anabel Medina Garrigues in Južnoafričana Ravena Klaasna.

OP ZDA: Poslovila sta se Ferrer in Šarapova

31.08.2014

Na OP ZDA v tenisu so morali prireditelji dvoboje prvič prekiniti zaradi dežja in nevarnosti strel. Švicar Roger Federer je sicer izgubil prvi niz, a se po prekinitvi gladko uvrstil v četrtfinale. Njegova rojakinja, komaj 17-letna Belinda Benčič pa je prišla do novega skalpa.

Kavčič zaradi poškodbe predal dvoboj z Wawrinko

31.08.2014

Slovenski teniški igralec Blaž Kavčič ne bo igral v osmini finala odprtega prvenstva ZDA v New Yorku. V tretjem krogu je namreč zaradi poškodbe desnega stopala pred dvoboj tretjemu nosilcu Švicarju Stanu Wawrinki.

Zmagovalka Wimbledona izpadla v New Yorku, Đoković brez težav

30.08.2014

Češka teniška igralka Petra Kvitova, zmagovalka turnirja za grand slam v Wimbledonu in tretja nosilka na zadnjem tekmovanju za grand slam, se je v New Yorku poslovila že v tretjem krogu. Premagala jo je Srbkinja Aleksandra Krunić s 6:4, 6:4.

OP ZDA: Federer in Šarapova v New Yorku brez težav

30.08.2014

Švicar Roger Federer na zadnjem letošnjem teniškem turnirju za veliki slam, odprtem prvenstvu ZDA v New Yorku, še naprej nastopa brez napake. Tudi ruska zvezdnica Marija Šarapova, zmagovalka v Flushing Meadowsu leta 2006, je gladko napredovala v osmino finala.

Katarina Srebotnik ekspresno v osmino finala

29.08.2014

Slovenija bo na odprtem teniškem prvenstvu ZDA v New Yorku imela predstavnico v osmini finala turnirja. Katarina Srebotnik se je v paru s Čehinjo Kveto Peschke v konkurenci ženskih dvojic prebila med najboljših 16 parov.

Makarova 'odpihnila' Hercogovo

29.08.2014

Najboljša slovenska tenisačica Polona Hercog je po izvrstni predstavi v uvodnem krogu Odprtega prvenstva ZDA, v drugem končala z nastopanjem na igriščih Flushing Meadows. Z 2:0 v nizih jo je odpravila Jekaterina Makarova.

OP ZDA: Ekspresna Serena in Đoković, slovo Ivanovićeve

28.08.2014

Na odprtem teniškem prvenstvu ZDA je izpadla osma nosilka, srbska tenisačica Ana Ivanović.. Nobenih težav nista imela prva nosilca Serena Williams, ki je tekmici prepustila le eno igro in Novak Đoković, ki je izgubil le štiri igre.

OP ZDA: Kavčič po zmagi nad Chardyjem v tretjem krogu proti zmagovalcu Melbourna

28.08.2014

Slovenski teniški igralec Blaž Kavčič je bil uspešen tudi v drugem krogu odprtega teniškega prvenstva ZDA v New Yorku - zadnjem grand slamu sezone. Ugnal je 30. nosilca Francoza Jeremyja Chardyja s 6:2, 7:6 (6) in 6:3.

OP ZDA: Poslovila se je četrta nosilka Radwanska

27.08.2014

V konkurenci teniških igralk se je na zadnjem turnirju za grand slam v letošnjem letu, OP ZDA na igriščih Flushing Meadowsa, poslovila četrta nosilka Poljakinja Radwanska.