23.07.2014

Ameriška revija Forbes je objavila lestvici finančno najbolj vrednih športnikov na svetu. Na vrhu sta po metodologiji revije ameriški golfist Tiger Woods in švicarski teniški as Roger Federer s po 46 milijoni dolarjev (34,03 milijona evrov).

Bedene ostal brez glavnega dela turnirja

21.07.2014

Slovenski tenisač Aljaž Bedene ne bo zaigral na Sloveniji najbližjem ATP turnirju, dogodku v umaškem Stella Marisu. Ljubljančan je moral v odločilnem kvalifikacijskem dvoboju priznati premoč Slovaku Andreju Martinu.

ATP: Blaž Rola najboljši Slovenec

21.07.2014

Srb Novak Đoković tudi na teniški lestvici ATP ostaja najboljši igralec sveta, sledita mu Španec Rafael Nadal na drugem in Švicar Roger Federer na tretjem mestu.

WTA: Polona Hercog močno padla

21.07.2014

Američanka Serena Williams tudi na novi ženski teniški lestvici ostaja krepko v vodstvu. Med najboljšo deseterico ni nobenih sprememb; Williamsovi sledita Kitajka Li Na na drugem in Romunka Simona Halep na tretjem mestu.

20.07.2014

Argentinski teniški igralec Leonardo Mayer je zmagovalec turnirja v Hamburgu z nagradnim skladom 1,19 milijona evrov. V finalu je presenetil prvega nosilca Španca Davida Ferrerja in ga premagal v treh nizih. Za 27-letnega Mayerja je to prvi naslov v karieri na turnirjih ATP.

Rola izgubil finale v Poznanju

20.07.2014

Slovenski teniški igralec Blaž Rola, trenutno 82. na jakostni lestvici ATP, je izgubil finalni dvoboj turnirja serije challenger v Poznanju na Poljskem z nagradnim skladom 35.000 evrov.

Andreja Klepač v Bastadu do zmage med dvojicami

20.07.2014

Primorka Andreja Klepač je v konkurenci dvojic osvojila turnir WTA v Bastadu na Švedskem z nagradnim skladom 250.000 dolarjev. Osemindvajsetletna igralka je v paru s Španko Mario Tereso Torro-Flor v finalu gladko, dvakrat s po 6:1 ugnala britansko navezo Jocelyn Rae - Ann Smith.

Andreja Klepač drugi teden zapored v finalu turnirja WTA

19.07.2014

Slovenska teniška igralka Andreja Klepač si je skupaj s Španko Mario Tereso Torro Flor zagotovila igranje v finalu WTA turnirja v švedskem Bastadu. V finalu se bosta udarili z Britankama Jocelyn Rae in Anno Smith.

Hitro slovo Polone Hercog na Švedskem

15.07.2014

Teniška igralka Polona Hercog je izgubila dvoboj prvega kroga na turnirju v švedskem Bastadu z nagradnim skladom 250.000 dolarjev. V uvodnem krogu je bila od slovenske igralke, ki je imela status osme nosilke, boljša Nemka Dinah Pfizenmaie.

Kavčič zmagovalec portoroškega challengerja

13.07.2014

Slovenski teniški igralec Blaž Kavčič je zmagovalec challengerja Tilia Slovenija Open v Portorožu z nagradnim skladom 42.500 evrov. V finalu je premagal Gillesa Mullerja iz Luksemburga s 7:5, 6:7 in 6:1.