Članki

24.10.2014

Marija Šarapova se je predčasno poslovila od zaključnega turnirja sezone WTA v Singapurju, podobno se je pripetilo tudi Ani Ivanović. V polfinale so se uvrstile Serena Williams, Caroline Wozniacki, Simona Halep in Agnieszka Radwanska. Med dvojicami je bila uspešna Srebotnikova.

23.10.2014

Šarapova je na zaključnem ženskem teniškem turnirju sezone v Singapurju zapravila vse možnosti, da bi leto 2014 končala kot številka 1 na svetu. V dveh nizih jo je po zgolj 75 minutah igre premagala Kvitova. Wozniackijeva je premagala Radwansko, Serena Williams pa Bouchardovo.

22.10.2014

V drugem krogu rdeče skupine zaključnega teniškega turnirja najboljših igralk na svetu v Singapurju je prišlo do velikega presenečenja. Halepova je premagala Williamsovo, v drugem dvoboju pa je Ivanovićeva premagala Bouchardovo.

Wozniackijeva in Radwanska v Singapurju začeli po načrtih

21.10.2014

V prvem krogu bele skupine najboljših teniških igralk na zaključnem turnirju sezone v Singapurju sta se zmag veselili Danka Wozniackijeva, ki je premagala Rusinjo Šarapovo, ter Poljakinja Radwanska, ki je ugnala Čehinjo Kvitovo.

20.10.2014

Škotski tenisač Andy Murray je zmagovalec turnirja na Dunaju z nagradnim skladom 593.705 evrov. V finalu je po dveh urah in 41 minutah premagal Španca Davida Ferrerja, sicer prvega nosilca turnirja, s 7:5 v odločilnem tretjem nizu.

Čiliću četrti turnir letos in 'vstopnica' za London

19.10.2014

Marin Čilić je zmagovalec turnirja ATP v Moskvi, v finalu je premagal Španca Roberta Bautisto Aguta s 6:4 in 6:4. To je Čilićev četrti turnirski naslov v letu 2014 in 13. v karieri, Hrvat pa bo nastopil tudi na zaključnem mastersu v Londonu.

Predsednik ruske teniške zveze se je opravičil sestrama Williams

19.10.2014

Predsednik ruske teniškega zveze Šamil Tarpiščev se je opravičil, ker je sloviti ameriški teniški sestri Williams označil za "brata Williams". "Nikogar nisem želel užaliti ali se iz kogarkoli norčevati, šlo je izjavo na televiziji, ki je bila iztrgana iz konteksta," se je odzval Tarpiščev.

Predsednik ruske teniške zveze sestri Williams označil za brata in si prislužil enoletni suspenz

18.10.2014

Žensko združenje WTA je predsednika ruske teniške zveze Šamila Tarpiščeva kaznovalo z enoletno prepovedjo sodelovanja v tenisu, za nameček pa bo moral plačati še globo v višini 20.000 evrov. In kaj je storil? O sestrah Venus in Sereni Williams se je javno ponorčeval, da sta pravzaprav brata.

Polona Hercog s porazom sklenila sezono 2014

15.10.2014

Slovenska teniška igralka Polona Hercog je sezono 2014 končala s porazom v drugem krogu na WTA turnirju v Luksemburgu. S 6:7, 7:5 in 6:1 je bila boljša Švedinja Johanna Larsson.

Becker: Upam, da bova z Noletom še sodelovala!