Članki

FOTO in VIDEO: Nepregledna množica pozdravila teniške šampione

24.11.2014

Švicarsko teniško zasedbo, ki je v finalu Davisovega pokala premagala Francoze, je v Lozani pozdravilo več kot 10 tisoč teniških navdušencev, ki so na osrednjem trgu pripravili nepozaben sprejem. Navdušena sta bila tudi zvezdnika ekipe Stan Wawrinka in Roger Federer.

Jasmin šokiral s priznanjem

24.11.2014

Legendarni pevec Jasmin Stavros – Staki, ki je nedavno dopolnil 60 let, je razkril, da se je nameraval upokojiti že pred petimi leti, na veselje svojih številnih oboževalcev, pa se je kariero le odločil podaljšati.

ATP: Blaž Rola izenačil rekordno uvrstitev

24.11.2014

Ptujčan Blaž Rola je izenačil svojo najvišjo uvrstitev na lestvici ATP. Na 80. mestu je bil že 21. julija letos. To je hkrati tretja najvišja uvrstitev slovenskih igralcev na razpredelnici ATP. Višje sta bila le Grega Žemlja, ki je bil leta 2013 43. igralec na svetu, ter Blaž Kavčič na 68. mestu (2012).

FOTO in VIDEO: Federer s Švicarji spisal zgodovino

23.11.2014

Reprezentanca Švice je prvič postala zmagovalka Davisovega pokala. Tretjo točko ji je priigral Roger Federer, ki je premagal Francoza Richarda Gasqueta. Zadnji dan si je tekmovanje na nogometnem stadionu v Lillu ogledalo 27.448 ljudi, kar je nov rekord po obiskanosti Davisovega pokala.

22.11.2014

Roger Federer in Stanislas Wawrinka sta v edinem današnjem dvoboju finala Davisovega pokala, igri dvojic, Švico v obračunu s Francijo popeljala v vodstvo z 2:1.

21.11.2014

V francoskem Lillu se je z dvobojema med Jojem Wilfriedom Tsongajem in Stanom Wawrinko začelo finale Davisovega pokala med Švicarji in Francozi. Potem, ko so gostje dobili uvodni dvoboj, je v drugem obračunu večera Gael Monfils gladko odpravil Rogerja Federerja in poravnal izid na 1:1.

Serena Williams igralka leta po izboru WTA

21.11.2014

Ameriška teniška igralka Serena Williams je bila s strani ženskega združenja profesionalk WTA izbrana za najboljšo leta 2014.

Nadal: Upam, da bom za turnir v Dohi 100-odstotno pripravljen

20.11.2014

Španski teniški as Rafael Nadal uspešno okreva po operaciji slepiča. Nekdanja številka 1 svetovnega tenisa upa, da bo 100-odstotno pripravljen za prvi turnir prihodnje sezone v Dohi, s treningi pa bo začel v začetku decembra.

Mourinho: Ko sem se rokoval z Đokovićem, sem bil najbolj ponosen človek na svetu

20.11.2014

Sloviti strateg Chelseaja Jose Mourinho si je v živo ogleda zaključni teniški turnir sezone v Londonu. Ob tem se je po zadnjem, sicer ekshibicijskem dvoboju, spoznal z Novakom Đokovićem. To, da je spoznal srbskega teniškega asa, si Portugalec šteje v veliko čast.

Srbski tenisači proti Hrvaški tudi z Đokovićem

19.11.2014

Prvi teniški lopar sveta Novak Đoković je napovedal, da bo nastopil za srbsko reprezentanco, ki se bo prihodnjega marca v prvem krogu svetovne skupine Davisovega pokala pomerila s Hrvaško.