Slovenija

Izpoved najstarejše maratonke: teči je začela, ker jo je mačeha pretepala

Ljubljana, 11. 11. 2014 17.22 1 min branja 3

Pot ob žici - 18

Helena Žigon pri 86. letih pravi, da je odtekla svoj zadnji maraton. Teči je začela že kot deklica, saj jo je mačeha pretepala, če je prepočasi prišla iz trgovine. Prvi maraton je pretekla pri 54. letih, vsak teden pa teče še zdaj.

Poglavja:
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

LaFemme
12. 11. 2014 11.56
Superbabica.
zzob
12. 11. 2014 09.15
vsak dan? no, to pa je močna volja. drugače pa je pravilen zapis "pri 86 letih" oz. "54 letih" (brez pike za številko, ker ne gre za vrstilni števnik).
User487697
12. 11. 2014 00.46
Poklon ge.Heleni, res je neverjetna in pravi navdih za vse, ki prehitro obupa(m)jo! :)
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763