FOTO: Ali gre za teroristično dejanje?
Sarajevo, 09.10.2008, 18:05 | Reuters / V.L.
Bombo, ki je eksplodirala v trgovskem centru Fis v BiH, naj bi po navedbah prič aktivirala neznana ženska. Ena oseba je umrla, najmanj tri so poškodovane.
V eksploziji je umrla ena oseba. (Foto: dnevnik.hr)
V eksploziji, ki je izbruhnila v trgovskem centru FIS v mestu Vitez v BiH, je umrla ena oseba. Predstavnik tamkajšnje policije je potrdil, da gre za varnostnika, poroča Jutranji.hr. Po poročanju agencije Reuters so ranjene tri osebe, po poročanju hrvaškega spletnega portala Index.hr pa pet oseb. Med ranjenimi je tudi dojenček, neuradno je ena oseba v življenjski nevarnosti, prepeljali so jo v sarajevsko bolnišnico.
Predstavnica policije je povedala, da je eksplozija udarila okoli 10.40, preiskava še poteka. Kot so povedale priče, naj bi bombo aktivirala neznana ženska. Eksplozivno telo naj bi bilo skrito v stropu oddelka za prehrano. Po poročanju portala Bljesak.info so bile postavljene tri bombe, a so dve na policah trgovine našli kupci in o tem obvestili varnostnika, ki je šel preverit paket. Navedbe, da je bombo aktivirala ženska in da gre za teroristično dejanje, policija za zdaj ne komentira.
(Foto: dnevnik.hr)
Trgovski center FIS je sicer eden od največjih v BiH, lastnik centra Pero Gudelj je eden od vodilnih gospodarstvenikov v BiH. Policija je bila že prejšnji teden obveščena, da je v centru eksplozivno telo. Po pregledu niso našli ničesar.
Pošlji komentar
Zadnji komentarji
-
d.d10.10.2008, 12:30
krivi so četniki,kdo drug...!
-
d.d10.10.2008, 12:00
stavi se da je to naredil predstavnik samozvane rep.srbske
-
lolek09.10.2008, 20:38
BIH vse bolj podobna palestini.
-
tajkun109.10.2008, 20:17
v vatikanu pa posiljujejo otroke in kje smo???
-
troyanc09.10.2008, 19:25
Pomojem je krivo Kosovo ?!?!?!?!?!
-
cosmos09.10.2008, 18:05
Sem že mislil da se je rastrelil tupan 1098.Hahahaaaaaa
-
109809.10.2008, 17:50
apofris
v katero sekto pa ti sodiš butl,če niti kristjanov neznaš opredelit -
Lionkingo09.10.2008, 17:12
apofis, v federaciji je krščanov verjetno še najmanj, je pa veliko Bošnjakov(muslimani) in Hrvatov(katoliki). Medtem ko je v Republiki Srbski skoncetrirana prebegla krščansko prevladujoča populacija, 90% pravoslavnih Srbov.
-
jezek_teka_teka09.10.2008, 16:56
vinadap - ti, ti, namiguješ na Kolpo, a?
Pravilno. -
vinadap09.10.2008, 16:48
Mislim,da bo čezdalje bolj prepoznavno,kje se končujejo meje Evrope.
Predvsem se naj to zave veliki Vitez širitve Olli Rehn.


















