Chicago, 27. 10. 2015 07.59 |

T.Š./STA
0

Hokejisti v ligi NHL so ponoči odigrali tri tekme. Pomembno zmago je v Torontu s 4:3 dosegla Arizona in v pacifiški skupini, prevzela prvo mesto. New York Islanders so s 4:0 premagali Calgary Flames, Chicago Blackhawks pa Anaheim Ducks po podaljšku z 1:0.

• Vrhunci tekme Chicago - Anaheim
    01:59
    Vrhunci tekme Chicago - Anaheim
  • Vrhunci tekme Toronto - Arizona
    02:21
    Vrhunci tekme Toronto - Arizona

Tekma v Arizoni je bila odločena v zadnji četrtini, ko je Kyle Chipchura povišal vodstvo gostov na 4:1. James van Riemsdyk in Morgan Rielly sta do 58. minute poskrbela za znižanje na 3:4, za preobrat pa je Kanadčanom zmanjkalo časa. Vratar Mike Smith je ubranil 24 strelov.

Jonathan Toews je gledalcem v Chicagu dal po 51 sekundah podaljška tisto, kar so čakali 60 minut rednega dela. Končno se je zatresla ena od mrež in gostitelji so osvojili ob točki, domači vratar Corey Crawford je ubranil kar 39 strelov. New York Islanders pa so strli odpor Calgaryja v zadnji tretjini, ko so vodstvo 1:0 spremenili v visoko zmago s 4:0. Kar dvakrat je zadel Frans Nielsen. Kopitarjevi kralji so bili v ponedeljek prosti, danes pa jih čaka nadaljevanja kanadske turneje in tekma v Winnipegu.