St. Louis, 29. 11. 2016 09.12 |

Moštvo severnoameriške hokejske lige NHL New York Islanders po podaljšku z 2:1 premagala Calgary Flames, tudi druga tekma večera se je končala po podaljšku, St. Louis Blues so bili s 4:3 boljši od Dallas Stars.

John Tavares FOTO: Reuters

V St. Louisu se je izkazal Vladimir Tarasenko, ki je zadel v četrti minuti podaljška in tako domačim prinesel zmago. Tarasenko je lepo sprejel podajo Jorija Lehtere in za deseti gol v sezoni premagal vratarja Anttija Niemija. V rednem delu so za St. Louis Blues zadeli Robby Fabbri, Alex Pietrangelo in David Perron. Gole za Dallas sta v rednem delu prispevala Jamie Oleksiak, ki je zadel dvakrat in Jamie Benn.

V New Yorku je zmagoviti gol za New York Islanders prispeval Thomas Hickey v drugi minuti podaljška. "Res sem vesel, da sem imel palico v podaljšku na pravem mestu. To je bila tekma, ki smo jo preprosto morali dobiti," je po zmagi dejal Hickey. V rednem delu je za gostitelje zadel John Tavares, za goste pa Sean Monahan.

Moštvo Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings bo v noči na četrtek gostilo San Jose Sharks.