Dragić zelo dejaven v preobratu Sunsov

Phoenix, 13. 11. 2014 07.11 |

Košarkarji NBA moštva Phoenix Suns so v noči na četrtek s 112:104 na parketu US Airways Centra premagali Brooklyn Nets. Slovenski reprezentant Goran Dragić je v 35 minutah dosegel 18 točk.

Košarkarji NBA moštva Phoenix Suns so slabo začeli dvoboj z Brooklyn Nets, izgubili prvo četrtino s kar 29:17, v nadaljevanju pa počasi začeli loviti tekmeca, ki je na polčas odšel s 14 točkami naskoka. V nadaljevanju pa so lahko gledalci v US Airways Centru uživali v izjemni predstavi njihovih ljubljencev.

Goran Dragić
Goran Dragić FOTO: Reuters

Gerald Green, Goran Dragić in Isaiah Thomas so spravljali v obup člane nasprotnega moštva. Tretjo četrtino so dobili z 29:21, v sklepni pa so tekmecu dovolili 20 točk, dosegli pa so jih kar 34. Tako so uspeli v drugem delu dvoboja povsem zaustaviti izvrstne strelce Brooklyna in vknjižiti novo letošnjo zmago (112:104). Pri zmagovalcih je bil z 28 točkami najučinkovitejši Green, medtem, ko je starejši od bratov Dragić k zmagi prispeval 18 košev.

Phoenix Suns - Brooklyn Nets 112:104
Washington Wizards - Detroit Pistons 107:103
New York Knicks - Orlando Magic 95:97
Atlanta Hawks - Utah Jazz 100:97
Miami Heat - Indiana Pacers 75:81
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 94:109
New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers 109:102
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers 113:130