NBA: Skromen večer za slovenska košarkarja v NBA

Phoenix, 07. 03. 2013 08.48 |

V ligi NBA je bilo na sporedu kar štirinajst dvobojev, kar pomeni, da sta imeli prost večer le dve ekipi. Nastopila sta tako Goran Dragić kot Beno Udrih, vendar sta oba igrišče zapustila sklonjenih glav in s skromnim učinkom.

Goran Dragić je s Phoenixom razočaral domače gledalce, saj niso premagali Toronta (98:71), medtem ko je bil Orlando Bena Udriha na pragu velike senzacije, vendar jim v zadnjih treh sekundah ni uspelo zadeti in v gosteh premagati prvakov iz Miamija (97:96), ki so tako podaljšali niz zmag na šestnajst. Beno Udrih je igral manj kot pet minut, dosegel dve točki, enkrat podal in storil osebno napako. Več časa je na parketu preživel Goran Dragić, njegov učinek v 32 minutah pa je bil osem točk ob metu 3:9, šest podaj, štiri skoke in prav toliko izgubljenih žog.

Orlando je v končnici izgubil proti Miamiju.