Novomeščani spet v pokalu Eurochallenge

Novo mesto, 04. 07. 2013 11.15 |

Slovenski košarkarski državni prvaki, igralci novomeške Krke, bodo tudi v letošnji sezoni igrali v pokalu Eurochallenge, tekmovanju, ki so ga pred dvema sezonama osvojili. Takrat je zasedbo vodil povratnik na dolenjsko klop Aleksandar Džikić.

Krkaši bodo tudi letos igrali v pokalu Eurochallenge.
Krkaši bodo tudi letos igrali v pokalu Eurochallenge. FOTO: Damjan Žibert

Slovenski košarkarski državni prvaki, člani Krke, bodo v novem tekmovalnem letu nastopali v pokalu Eurochallenge. Novomeščani imajo s tem tekmovanjem veliko izkušenj, pred dvema sezonama pa so ga pod taktirko povratnika na dolenjsko klop Aleksandra Džikića tudi osvojili. Žreb tekmovanja bo v petek, 32 ekip pa bo po regionalnem ključu razdeljenih v osem skupin.

Dve najboljši zasedbi iz vsake skupine se bosta uvrstili v drugi del tekmovanja.