Bradl vse močnejša blagovna znamka
Honda Nemčija se je odločila, da ljubiteljem dvokolesnikov ponudi prav posebno serijo priljubljenega CBR-ja, in sicer CBR600F - LCR Edition, ki nosi številko dirkača serije motoGP Stefana Bradla, motor pa je povsem v barvah moštva LCR Honda.
Svetovni motociklistični prvak razreda moto2 Stefan Bradl se v letošnji sezoni meri v konkurenci razreda motoGP, vsaj zaenkrat pa še ne dosega želenih rezultatov oz. to ni tisto, kar so od njega pričakovali pri LCR Hondi. Kljub vsemu pa drugače mislijo pri nemškem delu koncerna Honda, saj so se odločili narediti prav posebno serijo njihovega modela CBR600F, in sicer takšnega, ki povsem spominja na tistega, s katerim med elito dirka Nemec.
Stefan Bradl postaja zelo pomemben 'igralec' na nemškem tržišču. (Foto: Reuters)
Bradl je že imel to priložnost, da je sedel na motor iz posebne serije, ga preizkusil na dirkališču v Leipzigu in spregovoril o občutkih ob vožnji z njim: "Narejen je za prave ljubitelje dvokolesnikov. Z LCR-jevimi dodatki je zares nekaj posebnega. Užival sem v dirkanju z njim in verjamem, da bodo tudi vsi tisti, ki se bodo zanj odločili. Motor v barvah našega moštva, z mojo številko na maski – zelo sem ponosen, ko vidim kaj takšnega. Še enkrat bi se rad zahvalil Hondi Nemčija za vso podporo in izjemno idejo, ki verjamem, da bo prinesla želene prodajne rezultate."
CBR600F - LCR Edition naj bi bila uradno predstavljena 2. junija na AMI avtošovu v Leipzigu.
Glasuj






