Prva liga Telekom Slovenije

Ankarančani poraženi na prvem testu

Ankaran, 23. 01. 2018 10.26 |

Ankarančani, zadnjeuvrščena ekipa v jesenskem delu PLTS, so slovensko Istro zamenjali za hrvaško, naslednjih nekaj dni priprav na pomlad bodo preživeli v Medulinu, kjer bodo sodelovali tudi na mednarodnem turnirju. Četa trenerja Vlada Badžima je morala v prvi preizkušnji priznati premoč Zrinjskemu (3:1).

Vlado Badžim
Vlado Badžim FOTO: Damjan Žibert

Bosansko-hercegovski prvak, ki se je poleti v kvalifikacijah UEFA Lige prvakov meril z Mariborom, je bil boljši z izidom 3:1. Mostarčani so odpor Primorcev zlomili v končnici prvega polčasa, ko sta Primoža Bužana premagala Toni Jović in Slobodan Jakovljević. Hercegovci so v 90. minuti obračuni zadeli še tretjič, v polno je meril Miloš Filipović, poraz Ankarana Hrvatinov pa je v sodniškem dodatku omilil Bradley Meledje. Ankaranske nogometaše v skupinskem delu tekmovanja čakata še tekmi z zagrebško Lokomotivo in Cibalio iz Vinkovcev.