Prva liga Telekom Slovenije

Inter slavil proti Radomljam

Radomlje, 25. 03. 2017 17.14 |

Radomljani, ki v slovenski prvi ligi zavzemajo zadnje mesto na prvenstveni tabeli in imajo zgolj le še teoretične možnosti za obstanek v prvoligaški druščini, so reprezentančni odmor izkoristili za močnejši trening in tudi igranje prijateljskih tekem.

Prvo so varovanci trenerja Adnana Zildžovića odigrali proti hrvaškemu prvoligašu Interju iz Zaprešića in izgubili z 1:2. Gostje, ki v hrvaški prvi ligi zasedajo osmo mesto in so daleč od cone izpada, so v prvem polčasu prevladovali in tudi dvakrat zadeli v polno (0:2). V drugem polčasu so se Radomljani le prebudili, še posebej po vstopu reprezentanta BiH Fedora Predragovića, ki je na igrišče pritekel slabe pol ure pred koncem tekme. Ofenzivni vezist je močno poživil igro Radomelj ter iz prostega strela zabil tudi edini gol za rumene, ki so imeli do konca tekme še nekaj obetavnih situacij pred gostujočimi vrati, a je ostalo pri tesnem vodstvu in končni zmagi Interja.

Radomlje - Inter Zaprešić 1:2 (0:2)