Prva liga Telekom Slovenije

Rudar v zaključku tekme izgubil dvoboj z zagrebško Lokomotivo, Radomljani presenetili Domžalčane

Velenje, 08. 07. 2017 20.53 |

Nogometaši Rudarja, ki jih vodi Marijan Pušnik, so izgubili pripravljalno tekmo z zagrebško Lokomotivo. Na stadionu Ob jezeru je bilo 3:1 za goste s Hrvaške. Strelec edinega zadetka za Rudar je bil John Mary v 50. minuti. Domžalčani klonili na sosedskem derbiju z Radomljami, Gorica do zmage v Sežani.

Rudar je imel aktiven rezultat 1:1 vse do zadnje šestine tekme, ko je zmago gostom priboril Filip Mihajlević. Ta je kar dvakrat v razmaku petih minut poslal žogo za hrbet rudarskega vratarja in postavil končni rezultat 3:1 za Lokomotivo. To je bil še drugi poraz Rudarja na pripravah pred novo sezono Prve lige, ki si jo boste tudi letos lahko ekskluzivno ogledali na Kanalu A.

Rezervista zrežirala zmago Gorice
Nogometaši Gorice, ki jih v četrtek čaka pomembno gostovanje v Grčiji, kjer se bodo na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij Lige Evropa pomerili z najstarejšim grškim klubom Panionisom, so na pripravljalni tekmi z NK Tabor Sežana slavili z rezultatom 2:1. Potem ko se je prvi polčas v Sežani zaključil z 0:0, sta zmago in preobrat zrežirala rezervista Rok Bužinel z dvema zadetkoma ter vratar Uroš Likar, ki je v zaključku tekme Sežancem ubranil strel z bele točke.

Radomljani še naprej neugoden nasprotnik za Domžalčane
Nogometaši Radomelj so se še enkrat več izkazali za neugodnega tekmeca Domžalam. Potem ko so jih v pretekli sezoni Prve lige enkrat premagali in enkrat remizirali, so tokrat na pripravljalni tekmi na domačem stadionu slavili s 3:2. Zanimivo, prav vseh pet golov je padlo v prvem polčasu.

NK Tabor Sežana – ND Gorica 1:2 (0:0)