Prva liga Telekom Slovenije

Domžale, 01. 08. 2016 09.59 |

Domžalčani in Mariborčani tudi po derbiju (2:2) v letošnji sezoni PLTS ostajajo še neporaženi. "Vesoljna" Slovenija je na mariborsko-domžalskem dvoboju znova uživala v najboljšem, kar lahko ponudi naš klubski nogomet. V prvem delu so dominirali gostje iz štajerske prestolnice, nadaljevanje pa je bilo povsem rumeno.

Luka Elsner FOTO: Miro Majcen

In kot radi rečemo, remi je bil najpravičnejši (2:2), čeprav so bili, glede na velik vložek in še več prometa v drugem polčasu, vsem trem točkami celo bližje Domžalčani. Medtem, ko so vijoličasti misli nemudoma po tekmi v domžalskem Športnem parku usmerili k četrtkovemu domačemu obračunu proti Aberdeenu, se rumeni že pripravljajo na gostovanje v Londonu, kjer bodo prav tako v četrtek na olimpijskem stadionu proti West Hamu branili prednost z 2:1. Domači trener Luka Elsner je prav zato, da bi odpočil nekatere igralce, v primerjavi s tekmo v Stožicah v udarni enajsterici obdržal le tri nogometaše, Gabra Dobrovoljca, Jureta Balkovca in Marka Alvirja.