Aluminij in Krka v prvi četrtfinalni tekmi pokala Slovenije brez zadetka

Ljubljana, 18. 10. 2017 20.09 |

Prva četrtfinalna tekma pokala Slovenije med Aluminijem in Krko se je končala brez zmagovalca, ekipi sta se v Kidričevem razšli brez zadetka (0:0).

Aluminij je bil pred dnevi trd oreh za zmaje, ki so na koncu vendarle slavili s 2:1. FOTO: Damjan Žibert

Nogometaši Aluminija in Krke so se na prvi četrtfinalni tekmi pokala Slovenije v Kidričevem razšli brez zadetka. Ekipi sta v prvem polčasu izpeljali nekaj obetavnih akcij, nekaj več domači, toda mreže niso zatresli. Izid se ni spremenil niti v prvi polovici drugega polčasa, v kateri so bili konkretnejši Novomeščani in prišli do nekaj nevarnih strelov.

Enega takih so v 73. minuti sprožili tudi domači, Mensah je tedaj celo oplazil okvir vrat. V 82. minuti je iz bližine streljal Alen Krajnc, toda gostujoči vratar je bil pripravljen, tako da je ostalo pri 0:0.

Aluminij - Krka 0:0