Casillas: Imeli smo srečo

Madrid, 13. 12. 2014 11.49 |

Madridski Real je rezutatsko zanesljivo (4:1) premagal Almerio v gosteh v španskem prvenstvu. Eden ključnih mož je bil vratar Casillas, ki je pri izidu 2:1 za galaktike ubranil enajstmetrovko. Drugačen razplet bi morda lahko spremenil potek tekme.

Real si je z novimi tremi točkami po zmagi v 15. krogu La Lige učvrstil vodilni položaj na lestvici španskega državnega prvenstva. Na prvi pogled zanesljiva in prepričljiva zmaga na gostovanju v Almerii (4:1) ne ponudi pravega pogleda na potek tekme. Real je bil v prednosti večji del tekme, saj so od izenačenja Almerie na 1:1 minile le tri minute, ko je Gareth Bale dosegel vodstvo za 2:1. A preobrat tekme je sledil v drugem polčasu, ko je Iker Casillas ubranil enajstmetrovko v 62. minuti za izenačenje na 2:2. Galaktiki so tekmečev odpor strli šele v zaključku tekme, prebudil se je Cristiano Ronaldo in v zadnjih desetih minutah dosegel dva gola za visokih 4:1, skupaj jih je dosegel že 25 v prvenstvu.

Casillas je po tekmi priznal, da je bila to, ne glede na izid, ena težjih tekem Reala letos in da bi se lahko obrnilo drugače: "Če bi dobili gol na 2:2, bi bila to drugačna tekma, vendar smo se dobro odzvali. Ne vem, če je bila to ena naših najtežjih tekem v sezoni, a verjetno bi jo lahko uvrstil med bolj neugodne. Ob polčasu smo se dogovorili, da odigramo boljše in imeli smo srečo. Med takimi tekmami jo moraš imeti in dati vse od sebe, da ti uspe."

-15
realovci,kolko igralcev pokriva messija kolko pa ronalda,pa vi ne vidite razlike
kreator20
13. 12. 2014 18.12
+17
Kolko preteče ronaldo kolk pa messi zato da se odkriva soigralcem???
minotauro9
13. 12. 2014 18.15
-10
kdo od messijevih soigralcev pa mu lahko da uporabno zogo???
Campeones34
+19
Ronaldo je glih tolko pokrit kot Messi, zato pa ronaldo ne pimpla tolko žoge in se ne gre playmakera, ampak z gibanjem brez žoge si pribori prostor. Ampak, verjamem da še nisi na takšnem nivoju, da bi to kar sem ti napisal uočil.
minotauro9
13. 12. 2014 18.21
-9
bravo,hahahahahahahahahaahh smesen si,kdo se bo z vami krego,vedno vas vecina gleda neke druge tekme
Campeones34
13. 12. 2014 18.24
+8
Pa kaj misliš da zakaj Ronaldo povprečno preteče več kot 2 km več od Messija, ker gleda nezainteresirano v luft kot Messi?
minotauro9
13. 12. 2014 18.31
-4
glej,razlika med njima je da je ronaldo stroj oz natreniran igralec do konca medtem ko je messi umetnik z zogo,nekako podobna sta v tenisu nadal in federer,prvi garac drugi pa umetnik,pa se ve kateri je najboljsi vseh casov
bobrock46
13. 12. 2014 22.04
+4
vsekakor imam raje natreniranega igralca, kot umetnika, pri katerem ne veš kdaj se mu bo dalo vstat
AntiCule01
13. 12. 2014 18.09
+1
zima je v kataoniji kej so uni a so zmrznl kakšen kometaro MESSSSSSSSSSSSSS HATRICK HAHAHAHAHAHAAH
fihner
14. 12. 2014 04.18
Ma zima ti je doma, kekec! Nekaj novega pogruntaj..........
minotauro9
13. 12. 2014 18.06
-6
kaj je keri od vas realovcev vido roko v prvem polcasu pa ne mi pol neke pisat o alvesovi ki je tudi bila a do nje nikoli ne bi prislo
minotauro9
13. 12. 2014 18.08
-2
razlika je in to velika ko si za ene izmisljujejo 11m drugim pa jih ko so ciste ne sodijo,pa kaj vi realovci tega ne vidite pa govorite o objektivnosti
Campeones34
+7
Tišina, sodnik prekinil tekmo pri 1 na 1 in golom seveda. Marš spat, ko vas sodniki rešijo, bodi vsaj tiho
+4
Ker kljub sodniški sramoti v rangu Elcheja, ki ste znali toliko opevat še dve sezoni, ste potem še glasni. Kot sem reku, vse se vrača vse se plača. Lep večer
-4
minotauer ti si na kaksnih tabletah ker ti ni dobro kaki sramoti ce v prvem polcasu pri rezultatu 0 0 ni bila dosojena cista 11m za barco pa kaj si ti ...
coca.eskim
13. 12. 2014 17.58
+4
Če bi Ronaldo igral za Barco, bi zmagala dns. :)
Crazy_Horse
13. 12. 2014 17.57
+7
in naj zdaj še kdo od putaloncev napiše da sodniki sodijo v korist reala to je sramota ka je sodnik sodil najprej 4 minute podaljška faul nad lesijem pol ure zatem in nazadnje konec ko je getafe imel napad za gol SRAMOTA
+2
PHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FARSA JE MELA SREČO DA JE PIKO DUBLA PHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Echoz
+6
Srečo? Srečo je danes imela Barcelona, da je sodnik zapiskal konec tekme, ko je napadalec Getafeja že šel 1 na 1 z golmanom. To je sreča.
LocoBlanco
13. 12. 2014 17.55
+19
To ni sreča, to je pomoč! Kako ironično vedno udari karma po 'navijačih' Barce!
minotauro9
13. 12. 2014 18.14
-2
loco pomoc je ko si pri rezultatu 0 0 sodnik izmisli penal ali pa stranski spregleda meterski offside
bobrock46
13. 12. 2014 17.29
-2
komentiranje Obreza je čisto ''objektivno''... Messi pa res nima sreče, ...Barca bi si pa res že zaslužila vodstvo