Interju vratnica preprečila zmago

Nogometaši milanskega Interja so v zadnjem prvenstvenem obračunu pred domačimi gledalci le remizirali s skromno Genoo. Gostje so povedli z golom Cira Immobileja, za končnih 1:1 pa je zadel Esteban Cambiasso.

Mirko Livaja in Esteban Cambiasso

Esteban Cambiasso je izid izenačil na 1:1, Marko Livaja pa je z bližine za zmago zadel le vratnico. (Foto: Reuters)

Nogometaši milanskega Interja v italijanski Serie A neuspešno lovijo torinski Juventus. V 17. krogu so kljub popolni premoči na terenu komajda osvojili točko. Genoa – mladi slovenski reprezentant Luka Krajnc je odigral zadnjih nekaj minut – je vodila vse do 85. minute (Esteban Cambiasso), v 77. minuti je za vodstvo gostov zadel Ciro Immobile, nato pa je v samem zaključku trepetala za zmago.

Samir Handanović in soigralci so imeli izjemno priložnost z neposredne bližine, ko je Diego Milito zaposlil Hrvata Marka Livajo, ta pa je z nekaj metrov zadel le vratnico in zapravil zadnjo priložnost za zmago gostiteljev. To je Interjev drugi letošnji remi, razlika med prvo- in drugouvrščeno zasedbo lige pa po 17. krogu znaša devet točk.