Rim, 21. 05. 2015 07.37 |

Italijanski nogometni prvak Juventus iz Torina je po finalni zmagi nad rimskim Laziom po podaljšku z 2:1 desetič v zgodovini osvojil pokalno tekmovanje.

• Veselje navijačev Juventusa po osvojenem italijanskem pokalu
    02:20
    Veselje navijačev Juventusa po osvojenem italijanskem pokalu
  • Pred finalom italijanskega pokala
    03:20
    Pred finalom italijanskega pokala

Lazio je v četrti minuti v vodstvo popeljal Stefan Radu, na rimskem olimpijskem stadionu je v 11. minuti izenačil Giorgio Chiellini. V 97. minuti je končni izid postavil rezervist Alessandro Matri.

Carlos Tevez
Carlos Tevez FOTO: Reuters

Juventus je prvič po letu 1995 osvojil prvenstvo in pokalno tekmovanje, v ligi prvakov bo 6. junija v Berlinu igral še v finalu najelitnejšega evropskega klubskega tekmovanja. Njegov tekmec bo Barcelona, Katalonci so Torinčanom že čestitali za pokalni naslov.

+0
daj babnica pojdi tja komentirat real in barco,ker nimaš pojma o juventusu,to si že večkrat dokazala z tvojimi neumnimi izjavami. allegri prinesel pokal v torino,kar conteju ni uspelo
jaz.bajsek
21. 05. 2015 22.45
-2
Carovnik zase se brigaj! Kaj ti je pa naredila? Neumne imas ti in to totalno!
mmickica
21. 05. 2015 13.09
+5
Zanimiva tekma, predvsem 1.polčas je bil odličen! Lahko bi se tudi drugače zasukalo, ampak mi je vseeno Juve deloval za nianso boljše. Čestitke!
VECCHIASIGNORA
21. 05. 2015 13.29
+4
moram si pogledat tekmo.. mi je bilo žal ne biti v Kopru na finalu :)
wdwwolf
21. 05. 2015 12.06
+4
sam kak so nas rezal igralci Lazia sem bil ziher, da nam bodo poškodoval vsaj enega ključnega igralca pred finalom LP, da o sodniku sploh ne zgubljam besed, pa merdam z Rima tud to ni pomagal plus da so igral na domačem stadionu, po moje bi Rimljani raje videli, da se vrne Neron in zopet zažge Rim, k pa ko pride v Rim Juventus, ki redno gazi oba rimska kluba FORZA JUVENTUS
wdwwolf
21. 05. 2015 12.09
+0
pri nas rečemo, da bo treba še mal žgancev popapat, moj kolega pa ponavadi po tekmi z Rimljani, da bodo morali še mal vuka pozizat
Chelsea1234
21. 05. 2015 14.58
-4
Kje si bil pa med 2006-2012, skrit v luknji kot ostali navijači đubrentusa?
wdwwolf
21. 05. 2015 18.02
+1
ja pa ja otrok k smo 95 Parmo v finalu tolkli sm bil na stadionu, mislim da se pa ve od kdaj ti navijas za Chelsea
wdwwolf
21. 05. 2015 18.07
+2
kar se pa 2006 tiče, pa bolj ponosn skor nebi mogu bit, 6 igralcev Juventusa je igralo v prvi postavi Italije na svetovnem prvenstvu, kjer verjetno veš kaj se je zgodilo, ko so pa po prvenstvu Buffon, Nedved, DelPiero, Trezequet, Camoranesi in ostali ostali zvesti klubu v 2. ligi, čeprav so imeli nekateri bogate ponudbe ostalih klubov, predvsem Buffon pa bolj ponosen na ekipo nebi mogel bit, to kar je pa Moggi počel pa je vredno obsojanja, sam igralci niso tle nič krivi FORZA JUVENTUS
wdwwolf
21. 05. 2015 18.12
+1
pa še enkrat bom napisal kot že velikokrat, da je prav good da za Juventus navijamo predvsem starejši od 30 let in ne takšni otroci tipa Chelsea 1234
wdwwolf
21. 05. 2015 18.20
+4
ko si pa že omenil 2012 pa smo v skupinskem delu LP igrali z vami ( Chelsea ) v skupini 2:2 v gosteh, v Torinu pa smo vas zgazili 3:0 nakar ste se preselili v ligo evropa heheh če te še kaj zanimaj pa sam vprašaj pa LP
21. 05. 2015 11.12
+3
super, še ena "igračka" na polici..najhuje je, ko ti gre sezona super a na koncu (za dlako) ničesar ne osvojiš, letošnja kvota izpolnjena, še tista je ostala, pa se zbudimo iz sanj:)) Forza ragazzi - Forza Juve!! 33*
Uporabnik458403
21. 05. 2015 09.41
+1
Tudi sam zelo privoscim Juventusu, ker ima legende v klubu, vendar pa je barcelona trenutno nepremagljiva, se posebej, ker imajo dovolj casa za pripravo