Izbor bralcev Uefe: Buffon pred Oblakom, največ glasov pobral Ramos, družbo mu delajo še štirje galaktiki

Uradna spletna stran Uefe je objavila najboljšo enajsterico bo izboru spletnih glasovalcev. V njej je kar pet predstavnikov madridskega Reala, ki je v pretekli sezoni osvojil Ligo prvakov, v vrata pa so bralci postavili legendarnega Gianluigija Buffona.
Uefa Naj enajsterica 2017
  • 1/16 1. tekme
  • 1/16 2. tekme
  • FEB
  • 13
  • 15
  • 21
  • 22
  • 1/8 1. tekme
  • 1/8 2. tekme
  • MAR
  • 8
  • 15
  • 1/4 1. tekme
  • 1/4 2. tekme
  • APR
  • 5
  • 12
  • 1/2 1. tekmi
  • 1/2 2. tekmi
  • APR
  • MAJ
  • 26
  • 3
Finale
16. MAJ
1/16 finala
21. februarja 2018
CSKA Moskva 18:00 Crvena zvezda
Stadion: Stadion CSKA Moskva, Moscow (RUS)
1/16 finala
22. februarja 2018
Lokomotiv Moskva 17:00 Nice
Stadion: Stadion Lokomotiv, Moscow (RUS)
Sporting Lizbona 19:00 Astana
Stadion: Jose Alvalade, Lisbon (POR)
Lazio 19:00 Steaua
Stadion: Stadio Olimpico, Rome (ITA)
Viktoria Plzen 19:00 Partizan
Stadion: Štruncovy Sady Stadion, Plzen (CZE)
Villarreal 19:00 Olympique Lyon
Stadion: Estadio de la Ceramica, Villareal (ESP)
Leipzig 19:00 Napoli
Stadion: RB Arena, Leipzig (AUT)
Zenit 19:00 Celtic
Stadion: Saint Petersburg Stadium, St. Petersburg (RUS)
Dinamo Kijev 19:00 AEK
Stadion: NSK Olimpiyskyi, Kyiv (UKR)
Atletico Madrid 19:00 Koebenhavn
Stadion: Estadio Metropolitano, Madrid (SPA)
Braga 21:05 Marseille
Stadion: Estadio Municipal de Braga, Braga (POR)
Arsenal 21:05 Ostersund
Stadion: Arsenal Stadium, London (ENG)
Milan 21:05 Ludogorec
Stadion: Stadio San Siro, Milan (ITA)
Salzburg 21:05 Real Sociedad
Stadion: Stadion Salzburg, Salzburg (AUT)
Athletic Bilbao 21:05 Spartak Moskva
Stadion: Estadio de San Mames, Bilbao (SPA)
Atalanta 21:05 Borussia Dortmund
Stadion: Stadio Citta del Tricolore, Reggio Emilia (ITA)
1/16 finala
13. februarja 2018
Crvena zvezda 18:00 CSKA Moskva
Stadion: Stadion Rajko Mitić, Belgrade (SRB)
1/16 finala
15. februarja 2018
Astana 17:00 Sporting Lizbona
Stadion: Astana Arena, Astana (KAZ)
Marseille 19:00 Braga
Stadion: Stade Vélodrome, Marseille (FRA)
Ostersund 19:00 Arsenal
Stadion: Östersund Arena, Östersund (SWE)
Ludogorec 19:00 Milan
Stadion: Ludogorets Arena, Razgrad (BUL)
Real Sociedad 19:00 Salzburg
Stadion: Anoeta, San Sebastian (ESP)
Spartak Moskva 19:00 Athletic Bilbao
Stadion: Stadion Spartak, Moscow (RUS)
Nice 19:00 Lokomotiv Moskva
Stadion: Stade de Nice, Nice (FRA)
Borussia Dortmund 19:00 Atalanta
Stadion: BVB Stadion Dortmund, Dortmund (GER)
Steaua 21:05 Lazio
Stadion: Arena Națională, Bucharest (ROM)
Partizan 21:05 Viktoria Plzen
Stadion: Stadion FK Partizan, Belgrade (SRB)
Olympique Lyon 21:05 Villarreal
Stadion: Parc Olympique Lyonnais, Decines (FRA)
Napoli 21:05 Leipzig
Stadion: Stadio San Paolo, Naples (ITA)
Celtic 21:05 Zenit
Stadion: Celtic Park, Glasgow (SCO)
AEK 21:05 Dinamo Kijev
Stadion: OAKA Spiros Louis, Athens (GRE)
Koebenhavn 21:05 Atletico Madrid
Stadion: FC København Stadium, Copenhagen (DEN)