Mandžukić z zlomljenim nosom odigral celo tekmo, a čaka ga operacija

Madrid, 17. 09. 2014 19.40 |

Hrvaški nogometni reprezentant in napadalec Atletica iz Madrida si je na torkovi uvodni tekmi lige prvakov na gostovanju pri grškem Olympiacosu iz Pireja zlomil nos, po prvih ocenah pa bo izven tekmovalnega pogona vsaj dva tedna.

Mario Mandžukić bo operativni poseg opravil v četrtek, poškodoval pa se je že v tretji minuti dvoboja po trku s Pajtimom Kasamijem, navkljub temu pa je v 38. minuti dosegel gol za špansko ekipo. Atletico je v Pireju izgubil z 2:3, tekaško izjemno sposoben hrvaški srednji napadalec pa bo zavoljo okrevanja izpustil nekaj pomembnih dvobojev, med drugim tudi sobotno tekmo španskega prvenstva proti Celti iz Viga ter tekmo drugega kroga lige prvakov z italijanskim velikanom Juventusom iz Torina, ki bo 1. oktobra v Madridu.

Mario Mandžukić jo je odnesel z zlomljenim nosom.