Inter le remiziral s Cagliarijem, tekma Udineseja in Rome prekinjena

Milan, 14. 04. 2024 22.30 | Posodobljeno pred 15 dnevi

Nedeljski dan 32. krog italijanskega prvenstva sta otvorila Napoli in Frosinone, tekmeca pa sta se razšla z neodločenim izidom (2:2). V naslednjem obračunu sta se pomerila Sassuolo in Milan, kjer se je tekma tudi končala z neodločenim izidom (3:3). Udinese se je meril z Romo, tekma pa je bila v 72. minuti prekinjena, saj naj bi srčni zastoj doživel igralec rimske zasedbe Evan Ndicka. Inter, vodilno moštvo Serie A, se je v večernem terminu pomeril s Cagliarijem. Tudi na tej tekmi je bil rezultat izenačen in sicer 2:2.

Štiriindvajsetletni Evan Ndicka se je zaradi bolečin v prsnem košu zgrudil v 72. minuti tekme. Igralec iz Slonokoščene obale oživljanja z defibrilatorjem ni potreboval, so ga pa na nosilih odnesli z igrišča. Po premoru se je sodnik odločil, da se tekma ne bo nadaljevala, takrat pa je bil rezultat 1:1. Roberto Pereyra je v 23. minuti zadel za domače, v 64. je izenačil Romelu Lukaku.

Statistika tekme Sassuolo - Milan
Statistika tekme Sassuolo - Milan FOTO: Sofascore.com

Nogometaši Interja imajo na prvem mestu lestvice Serie A sedaj 14 točk prednosti pred drugouvrščenim Milanom. Tretjeuvrščeni Juventus ima šest točk zaostanka za Milančani.