London, 11. 11. 2012 19.11 |

Derbi med Chelseajem in Liverpoolom se je v 11. krogu angleškega prvenstva končal z delitvijo točk. Za domače je zadel kapetan John Terry, v drugem polčasu pa je končni rezultat postavil Luis Suarez (1:1).

Derbi 11. kroga angleške Premier League so bolje začeli domači, ki so zapretili v uvodnih minutah. Joe Allen je izgubil žogo na sredini igrišča. Eden Hazard je lepo zaposlil Brazilca Oscarja, ki je meril premalo natančno. V 20. minuti pa zasluženo vodstvo gostiteljev. Španec Mata je izvedel kot, v kazenskem prostoru so gostujoči branilci pozabili na domačega kapetana Johna Terryja, ki je neoviran s strelom z glavo premagal vratarja Bradleyja Jonesa. Chelsea je brez težav nadzoroval potek igre v prvem polčasu. Povišanje vodstva je tik pred odmorom zapravil Mata, ki je imel na razpolago Hazarda, a se je Španec odločil za strel, ki je končal za vrati gostov. V 40. minuti je igro zaradi poškodbe zapustil kapetan John Terry, ki ga je nadomestil Gary Cahill.

John Terry
John Terry FOTO: Reuters

V nadaljevanju so še naprej prevladovali gostitelji, ki so zapravili nekaj lepih priložnosti za povišanje vodstva. Najprej je s prostega strela poizkusil Fernando Torres, a se je izkazal Jones. Strel Mate je vratar Liverpoola odbil samo do Obija Mikla, ki mu iz bližine ni uspelo zabiti. Gostje so se v igro vrnili v 73. minuti. Kot je izvedel kapetan Steven Gerrard, na prvi vratnici je Jamie Carragher žogo z glavo podaljšal na drugo stran, kjer je za 1:1 zadel Luis Suarez. V zaključku tekme sta obe moštvi zapravili priložnosti za gol. Za domače je s strelom z glavo Branislav Ivanović meril za las čez gol. V sodnikovem dodatku je vratar Petr Cech z izjemno obrambo obranil strel Suareza.

+3
acpilisueta pa bertrand data v sredino kda da je didi tm na igriscu pa sami midgetsi
Sigis
12. 11. 2012 16.59
-2
daj hodi še malo v šolo da se boš naučil pisati tako, da te bomo vsaj razumeli
13. 11. 2012 21.50
+5
Azpilisueta in Bertrand dajeta predložke kot da je Drogba na igriscu so pa sami midgetsi = pritlikavci
TheNormalOne
12. 11. 2012 14.42
+6
Sanchez Jose Enrique.... obupen si ! Ko vidim da dobiš žogo mi lsabo rata ! Drugače pa.. mali Sterling in Suarez sta bla meni vsaj včeraj dve svetli točki cele tekme...sta se trudila in laufala.. Drugače pa Chelsea .. zaslužili ste si zmago, ker to kaj smo mi pokazali v tričetrt tekmi je bilo katastrofa! YNWA !
+1
podal pa nevem če je 3 žoge dobro.. na 1m ne zna dobro žoge oddat..katastrofa!
pehtaa
12. 11. 2012 09.19
-3
kaj se buinite v vskem krogu je nekaj šemkano unatedu najbol pocarski in odvisen od sodnikov team ,z sodniki zmaga brez sodnikov podkupljenih gladki poraz
+10
Bravo Redsi,zasluzeno...rabimo se enga dobrega napadalca,Suarez ne more vse sam,razocaran sem nad Sahinom,vec sem pricakoval od njega,ne samo na danasnji tekmi...nujno rabimo 2-3 igralca,ko vidim da gre Enriqe v napad mi je kr slabo,ceprav je biu dans "man of the match" YNWA !!!!!!
gstumpfl
12. 11. 2012 13.18
+0
RYAN GIGGS
11. 11. 2012 22.03
-1
HOČEM ČLANEK O M. UNITED : ASTON VILLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
x123x
11. 11. 2012 22.06
+13
kadabra
11. 11. 2012 22.31
+13
24ur piše o unitedu le če je kakšna "sporna" sodniška odločitev. Danes je padel gol iz prepovedanega položaja in v članku nism zasledil nič od tega
gerradthebest
11. 11. 2012 21.42
+10
prvi polčas obupen za lpool..drugi malo boljši..ni mi jasno zakaj igralci niso proslavljali zadetka skupaj z suarezom.med zimskim prestopnim rokom morajo v liverpool pripeljati vsaj še enega napadalca..ali 2
kadabra
11. 11. 2012 22.46
+7
to pa tud men ni blo jasno zakaj ni nihče proslavljav zadetka s suarezom?
random..slo
12. 11. 2012 08.50
+6
Zato, ker Suarez nima 100 pik v glavi. Je pa zelo dober, nimaš kaj.
+21
Zanimivo da nikjer ne piše da je bil gol dosežen iz prepovedanega položaja. Če bi šlo za Manchester potem bi jih že pribili na zid. Drugače pa lepa in napeta tekma.
pafpaf
11. 11. 2012 21.29
+5
sej suarez ni bil v prepovedanem položaju???
kadabra
11. 11. 2012 21.32
+10
prejle sm gledov sky sports analize... suarez je definitivno bil v prepovedanemu položaju
pafpaf
11. 11. 2012 21.36
+10
pol se pa morm strinjat recmo. če bi šlo za united bi bilo konec sveta!!!!
kadabra
+10
Vedno ko je pri unitedu karkoli spornega (pa tudi če ni) si predvsem navijači chelsea dajo duška. Nevem zakaj jih tako moti united...ampk oki :)
cae642
11. 11. 2012 22.30
+2
kadabra
11. 11. 2012 22.40
-3
Biu je za zadnim branilcem kar je na posnetku lepo videt. sej nič ne rečem...sodniške napake se pač dogajajo. Na koncu pa zaslužen remi!
+1
offside je, če je napadalec s katerimkoli delom telesa (razen z roko) za zadnjim branilcem... suarez je bil mislim da z nogo za ramiresem, ampak to je nemogoče videt iz zornega kota stranskega sodnika, pa še poln kazenski prostor je bil... tu ni komu kaj zamerit
MuciStruciBu
12. 11. 2012 01.18
+4
Zakaj nekateri izrazmo nezadovoljstvo?! Dans recimo da je res biu ofsajd ampak minimalen, kar je res da mora to pač branilc reševat... ...če je pa viden iz vesolja in ga ne piskajo (beri: za vsemi igralci + golmanom) te pa vse skupi mal razpi*di? Al se motm? Treba bit mal objektiven... Drugač pa škoda 2 zgubljenih točk, jih bo pač treba dobit drugje... Go Chelsea!
the kop
12. 11. 2012 08.25
-5
mufc7 1
11. 11. 2012 21.04
+24
LEPA TEKMA.NE MOREM VERJETI,KAJ NI IZKORISTIL SUAREZ.UPAM,DA BO Z TERRY-JEM VSE OKEJ.
efrefrfdeff
13. 11. 2012 19.13
+2
SEM NAVIJA CHELSEA SAM RESPECT ZA POŠTEN KOMENTAR Z MOJE STRANI - DRGAČ PA HOČEŠ NOČEŠ JE BIL USEENO CHELSEA BOLŠI TEKMEC PA SAM SPOMNITE SE ZAKLUCKA PRVEGA POLCAJTA PA ŠE SO BLE ŠANSE!!! SAM KA ČEŠ SAM UPAM DA BO PA RES TERRY OK ČIM PREJ - KO JE GRDO ZGLEDAL - DRGAČ BO PAČ TE DVE IZGUBLENI PIKI TREBA ISKAT DRUGE SAM NAPAT TREH FANTAZISTOV (HAZARD, MATA, OSKAR PA RES TRGA V NASLEDNJIH LETIH BO TO POSTAV NAPAT KI BO RUŠO VSE PRED SABO BOTE VIDLI!!!) CHELSEA FOR EVER!!!!