'Petarda' Reala na ogrevanju za El Clasico

Valencia, 18. 10. 2014 17.38 |

Nogometaši madridskega Reala so v osmem krogu španskega državnega prvenstva s 5:0 odpravili Levante. Na gostovanju v Valencii je dva gola za 'galaktike' dosegel Cristiano Ronaldo, po enega pa Javier Hernandez, James Rodriguez in Isco.

Cristiano Ronaldo je dosegel svoj 14. in 15. gol v tej sezoni Primere Division.
Cristiano Ronaldo je dosegel svoj 14. in 15. gol v tej sezoni Primere Division. FOTO: Reuters

Aktualni evropski prvaki so na obračunu z moštvom iz Valencie vse dvome o zmagovalcu razblini že v prvem polčasu. Gostje iz Madrida so povedli v 13. minuti, potem ko je po prekršku nad Javierjem Hernandezom sodnik Ignacio Iglesias pokazal na najstrožjo kazen. Odgovornost je prevzel Cristiano Ronaldo in hladnokrvno zadel za vodstvo Reala. Prednost so 'galaktiki' podvojili pred koncem prvega polčasa. Z desne strani je v kazenski prostor natančno podal James Rodriguez, iz neposredne bližine pa Hernandezu z glavo ni bilo težko zatresti mreže.

Tudi v drugem polčasu se Levanteju ni pisalo nič bolje. V 61. minuti je odlično formo še enkrat potrdil Ronaldo, ki je mojstrsko preigral dva domača branilca in neubranljivo zadel v krajši vratarjev kot. Neverjetni Portugalec je tako v osmih krogih španske Primere Division dosegel že kar 15 golov. Pet minut pozneje se je po podaji Tonija Kroosa med strelce vpisal tudi Rodriguez. Končni izid 5:0 je z natančnim strelom z roba kazenskega prostora postavil Isco. To je bila četrta zaporedna zmaga Reala v španskem prvenstvu, v naslednjem krogu pa varovance Carla Ancelottija na stadionu Santiago Bernabeu čaka El Clasico, dvoboj z Barcelono.

Levante – Real Madrid 0:5 (0:2)
Ronaldo (13./11-m, 61.), Hernandez (38.), Rodriguez (66.), Isco (82.)

+1
ampak ko so jh pol 3x zapored premagali pa ne vidiš kaj ;)
bimboooo
19. 10. 2014 15.16
+3
Vidm, da je edina slabota reala sonce.. Al pa travnata površina. Ker so bili na čase čisto odsotni. Hala madrid!
+11
pravte na ogrevanju za el clasico, a čez 2 dni je liga prvakov proti liverpoolu, kure kure
Eva Pecnik
19. 10. 2014 11.36
+0
Napisano na podlagi španskega prvenstva.. Liverpool bo pa vsekakor veliko lažji nasprotnik vsaj na podlagi, kar je letos pokazal v ligi prvakov, tako da po moje nebi smeli imeti bistvenih težav, če bodo igrali tako kot v zadnjih tednih.
Carrasco
19. 10. 2014 11.25
-1
Valenci je pred leti morala zaradi dolgov španskih bankam razprodati ekipo! Medtem pa kralji dolgujejo 600 milijonov evrov in tega ne rabijo storiti. Tako je to na planetu kjer je zakon enak za vse! FC FIFAREAL
RMadridd
19. 10. 2014 12.59
-2
heheheheheheheheheheeheh.koji otrocaj.razmisljanje da te kap.
ThePikzibner .
19. 10. 2014 14.52
-3
Eno je če ti dolg lahko odplačuješ, drugo pa če ne. In Real ima toliko tekočih prihodkov, da dolg lahko mirno odplačuje. Saj ni važno koliko si dolžen, važno je če dolg lahko odplačuješ. Toliko o tem Bimbo.
Campeones34
19. 10. 2014 19.27
-2
Eni pač ne razumejo ekonomije in se smešijo s takimi komentarji. Medtem ko pa njihov sveti klub vključno s svetimi igralci utajujejo davke
+4
Me veseli da navijaci barce bolj spremljajo tekme reala kot sami navijaci reala.
RMadridd
19. 10. 2014 13.01
-1
to niso navijaci barce to so hejteri reala pa se bolj ronalda.pravih navijacev barce tu gor ni,to je sami otrocaj.
StarDeluxe
19. 10. 2014 10.50
-6
Spet penal, ahahah...na el clasicu royal lahko zmaga samo s penali druge opcije ni. Punčka kristina pa več penalov ko ma več lajkov na Facebook-u dobi. :D
pusitemikitu
19. 10. 2014 10.18
+13
Haha usi ste pametni kako Ronaldo zabija na nepomembni tekmah proti slabšim nasprotnikom:) Dejansko pa je na vseh zadnjih tekmah proti Barceloni zabil in osmešil Piqueja in druge :)
Eva Pecnik
19. 10. 2014 11.39
+11
Pišejo lahko marsikej, mislijo pa ziher drugače, zato se nima smisla s tem ubadat. Sem skor prepričan, da noben Barca fan v tem trenutku ne misli, da bodo z lahkoto premagal Real ali pa da je Ronaldo slab oz ekipa.
johncy
18. 10. 2014 23.36
+28
Aja pa sem navijac barce in vsi tisti ki pravte da zadevo cr samo iz penalov se hudo motte.Tudi penale je treba zadet
+1
CR7 izkoristi ponujeno, messi pač ne, to tebe žre a ;)
šumar
19. 10. 2014 18.06
-1
mesiju jih nedosodijo ker ni pič... in ne pade ob vsakem dotiku on je igralec ne glumac
MaunelNeuer
19. 10. 2014 19.02
+1
mu jh ne dosodijo, ma izvaja pa jh vseeno a.....se pravi je p..... tud neymar , moža oplaziš pa ga že sesuje
Campeones34
19. 10. 2014 19.21
+0
Dej šumar ne bluzi, tudi brez penalov je še zmeraj prvi strelec, pa mim grede, niso vsi penali šenkani, kot to ti doživljaš.
+27
Ronaldo je letos izjemen, res oba sta izvenserijska, ker to kar vidimo od Messija pa Ronalda je izjemno, tko da namest, da se provocirate raje uzivajte.Za zlato zogo bo po mojem skromnem mnenju majhno vlogo igral tudi prihajajoci El Classici.Se enkrat folk, raj uzivajte k da se kregate kdo je bolsi, zame sta najboljsa vseh casov, ker noben ni mogel dajati 60 ali vec golov na sezono kt ta dva 'vesoljca'
fairplay2
18. 10. 2014 23.25
+23
zadnje tekme igra real zelo dobro, čeprav je bil zacetek sezone malo neuigran. komaj cakam elclassico, ker me prav zanima kaksna je letosnja situacija real:barca. navivam za real ampak resnicno upam le na dober nogomet (in zmago reala) ceprav je letosnja barca res spostovanja vredna, seposebej pri takih igrah messija in neymarja. letos so tudi oni zeloooo napredovali, tako da res upam na dober nogomet in res vrhunski real =) lp
pinjek
18. 10. 2014 22.20
+25
KAKO STE SMEŠNI NAVIJAČI BARCELONE....KAKO JE ŽALOSTNO BRAT KOMENTARJE NE NAVIJAČEV REAL MADRIDA....ZMERJANJE RONALDA ..IN POVELIČEVANJE MESSIJA....NIMATE NITI MALO TISTEGA V SEBI....BITI NOBEL...ČE SPLOH VESTE KAJ TO POMENI....PA NE VSI NAVIJAČI BARCELONI...AMPAK TUKAJ POD MOJIM KOMENTARJEM PA MARSIKDO! POSLUŠAM OBREZA KAKO NISO LETOS POMEMBNI GOLI ŽE CELO SEZONO POJE O TEM...SEDAJ KO MESSI PODIRA REKORD SO POMEMBNI...ŠE POSEBEJ ČE GA BO PODRU NA SANTIAGU BERNABEU....PA NAJ GA PODRE NA SANTIAGU BERNABEU...NIČ HUDEGA! NAVIJAČ REAL MADRIDA IN MANCHESTER UNITEDA
whysoserious5
18. 10. 2014 22.57
-13
"Kako ste smešni navijači Reala.... Kako je žalostno brat komentarje ne navijačev Barcelone... Zmerjanje Messi-ja ..in poveličevanje Ronalda....nimate niti malo tistega v sebi....biti nobel...Če sploh veste kaj to pomeni... Pa seveda ne vsi navijači Real Madrida...Ampak tukaj pod mojim komentarjem pa marsikdo! Poslušam Obreza kako niso letos pomembni samo goli ampak tudi asistence(pomagajo k zmagi) že celo sezono poje o tem...Sedaj ko bo pa Messi podrl zelo odmeven rekord, se pa seveda to omeni, saj govorimo o presežku. Še posebej če ga bo podru na Santiagu Bernabeu bodo vsi navijači Barce veseli, logično da Realovi ne saj tudi jaz ne bi bil zadovoljen v obratnem... Se zgodi! Ponosno zvesti navijač enega kluba FC Barcelona" Malo sem preuredil tvoj komentar, saj isto velja za vas. Na
pinjek
19. 10. 2014 00.14
+5
pinjek
19. 10. 2014 00.15
+0
TVOJ NICKNAME POVE VSE.P.A.T.E.T.I.Č.N.O.!
19. 10. 2014 10.52
+0
No daj umiri se. Boš rekel, da navijači Reala ne delate isto kot nekateri navijači Barce? Malo spremlji moje komentarje pa boš videl, da nikoli ne žalim nasprotnikov, kar za tebe nemorem reči, ker si že velikokrat napisal oslarije, potem pa meni govoriš patetično. Mislim kritike znate dajati, sprejemati pa ne in to je slabost, ki se je očitno nebo noben odvadil.
pinjek
19. 10. 2014 14.02
+1
gospodič...če bi zares bral moje komentarje....potem se ne bi zapletal z menoj....
19. 10. 2014 14.33
+1
Nič se ne zapletam s teboj. Jaz sem dodal še majhen popravek k tvojmu postu, saj je tudi veliko navijačev Reala, ki blati Barco. Če tega ne vidiš in potem meni govoriš patetično, kaj naj jaz naredim? Moj prvi komentar pod tabo se ni navezoval na tebe ampak na vse druge navijače Reala, ki provocirajo. Ko si se ti tako odzval sem napisal malo bolj ostro in mogoče sem se zmotil. Vem da je kakšen, ki je pisal z velikimi črkami, katerih seveda ni veliko ki tako pišejo, že pisal oslarije in hejtal Barco. Če to nisi bil ti se opravičujem za del mojega zgornjega komentarja, kjer pravim da si že prisal oslarije. LP
pinjek
19. 10. 2014 16.10
+2
V NESLOVENSKEM DUHU TI PRAVIM....OPRAVIČILO NI POTREBNO...UŽIVAJMO V NOGOMETU IN DVEH ZARES IZJEMNIH NOGOMETAŠIH,DVEH IZJEMNIH KLUBIH....TO VSI VEMO! ŽAL JE SAMO TO DA SLOVENCI NISMO VESELI ČE SE Z SOSEDOM NE KREGAMO....KAKO ZAOSTALO! TEBI PA SPOROČAM DA SI DEC IN POL,KER SE ZNAŠ OPRAVIČIT KO VIDIŠ DA SI STORIL NAPAKO....VSA ČAST...VEČ TAKIH KOT SI TI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pinjek
19. 10. 2014 16.16
+2
ZA PRIHAJAJOČI EL CASSICO PA SEM MNENJA ZMAGALO BO MOŠTVO KI BO V BOLJŠI DNEVNI FORMI IN Z MANJ NAPAKAMI NA ZELENICI,KER STA OBA MOŠTVA FAVORITA...KJERKOLI NA SVETU...TO TUDI VSI VEMO!!!!
19. 10. 2014 16.59
+1
vrtnar_1
18. 10. 2014 21.10
-7
Real dobi že na vsaki tekmi pri 0-0 ali pri +1 neki sumljiv penal.
tedoSJA71T1VRSmedo
18. 10. 2014 21.32
-1
Ali +5 podaljška na koncu tekme pri neodločenem rezultatu. Tako je bilo nazadnje pri Realovi tekmi lige prvakov, da ne omenjam finalno tekmo lige prvakov v prejšnji sezoni.
MaunelNeuer
18. 10. 2014 23.49
-1
ama dobi samo real 5 min podaljška? noben drugi? barca ni še nkol dobla tolko podaljška?