Predsednik se je na nogometni tekmi tako dolgočasil, da je v 63. minuti ukazal enajstmetrovke

Mavretanija, 01. 12. 2015 18.21 |

Predsednik Mavretanije Mohamed Ould Abdul Aziz je bil med ogledom nogometne tekme superpokala tako zdolgočasen, da je v 63. minuti ukazal, da moštvi ob neodločenem izidu 1:1 preideta k streljanju enajstmetrovk.

Predsednik Mavretanije si je med tekmo zaželel malce več akcije.
Predsednik Mavretanije si je med tekmo zaželel malce več akcije. FOTO: Reuters

Kot poročajo tuji mediji, je predsednik severnoafriške države Mavretanije Mohamed Ould Abdul Aziz bil tako zelo zdolgočasen na tekmi med FC Tevragh-Zeina in ACS Ksar, da je glavnemu sodniku naložil, da prekine tekmo in odredi streljanje enajstmetrovk. Na koncu so se po strelih z bele točke zmage veselili nogometaši Tevragh-Zeine.

Predsednik mavretanske nogometne zveze je sicer kasneje zanikal posredovanje predsednika države. ''Ostro zanikam kakršno koli posredovanje predsednika države. Odločitev smo sprejeli zaradi organizacijskih težav po dogovoru z obema predsednikoma in trenerjema obeh ekip,'' je dejal Ahmed Ould Abderrahmane.