Prekinitev zaradi dežja ustrezala PSV-ju

Estoril, 28. 11. 2014 19.06 |

Nogometaši nizozemskega moštva PSV Eindhoven so uspešno dokončali nalogo v evropski ligi, ki so jo začeli že v četrtek zvečer. Nizozemci so namreč danes igrali neodločeno 3:3 z Estorilom, potem ko so morali tekmo zaradi močnega naliva na jugu Portugalske prekiniti ob polčasu pri vodstvu domačinov s 3:2.

Nogometaši PSV-ja so se na Portugalskem veselili napredovanja.
Nogometaši PSV-ja so se na Portugalskem veselili napredovanja. FOTO: Reuters

S končnim izidom 3:3, izenačujoči zadetek je dosegel Georginio Wijnaldum v 82. minuti, si je PSV Eindhoven krog pred koncem že zagotovil nadaljevanje sezone v izločilnem delu tekmovanja, saj bo v skupini E osvojil drugo mesto za Dinamom iz Moskve.

Tekmo so morali v četrtek zvečer prekiniti, ker se je igrišče po močnem nalivu znašlo pod vodo, zato ni bilo mogoče izvesti drugega polčasa.