Sarma in druščina s 7:0 'zmleli' Sassuolo

Milano, 14. 09. 2014 17.41 |

Italijanski nogometni velikan Inter se je znesel nad Sassuolom. Četa Walterja Mazzarrija je zmagala s kar 7:0, najbolj razpoložen med strelci pa je bil Mauro Icardi, ki je prispeval 3 gole. Samir Handanović je branil vseh 90 minut, Rene Krhin pa je sedel na klopi za rezervne nogometaše.

Mauro Icardi
Mauro Icardi FOTO: Reuters

Nogometaši Sassuola pred gostovanjem v Milanu še zdaleč niso pričakovali takšnega brodoloma, kot so ga doživeli na Giuseppe Meazzi. Inter je namreč zmagal s kar 7:0, mrežo gostov pa so nerazzuri načeli v 4. minuti, ko je prvega od svojih treh golov na dvoboju, zabil Mauro Icardi. Dva gola je dodal Pablo Osvaldo, po enega pa Mateo Kovačić in Fredy Guarin. Slovenski reprezentančni vratar Samir Handanović je odigral celoten obračun, medtem, ko je Rene Krhin sedel na klopi za rezervne nogometaše.

Gostje so dvoboj končali z desetimi igralci, saj je moral v 60. minuti predčasno pod prho Domenico Berardi. Odmevno zmago je dosegel tudi Chievo, ki je na gostovanju v Neaplju z 1:0 ugnal Napoli. Dejan Lazarević je odigral 72 minut, tri manj Valter Birsa, Boštjan Cesar pa je odigral celoten dvoboj.