Torres: Svoj prvi gol bi zamenjal za zmago Milana

Empoli, 24. 09. 2014 08.47 |

Nogometaši Milana so v četrtem krogu italijanske Serie A z 2:2 remizirali na gostovanju pri Empoliju. Za 'rossonere', ki so se vrnili po zaostanku z 0:2, je prvi gol dosegel španski napadalec Fernando Torres.

Fernando Torres je tako zadel po strelu z glavo.
Fernando Torres je tako zadel po strelu z glavo. FOTO: Reuters

Varovanci Filippa Inzaghija so obračun proti Empoliju začeli katastrofalno in po 21 minutah zaostajali že z 0:2, ob tem pa so imeli gostitelji še nekaj priložnosti za povišanje vodstva. Rdeče-črni so se nato le zbrani in pred koncem prvega polčasa izid znižali. Po podaji Ignazija Abateja je svoj prvi gol v majici Milana dosegel Fernando Torres. "Vesel sem gola, a bi ga z veseljem zamenjal za vse tri točke. Za napadalca je najpomembneje, da si pripravlja priložnosti in dosega gole. Ostalo ne pomeni veliko. Iz gostovanja pri Empoliju odhajamo razočarani, a odzvali smo se dobro," je za Milan Channel po tekmi občutke strnil španski napadalec. V drugem polčasu je sicer za delitev točk poskrbel Keisuke Honda.

Milan je bil celo blizu zmage, a je po odličnem preigravanju Torresa Jeremy Menez stresel okvir gola. "Poskušam se privaditi na moštvo. Milan ima odlične igralce in zato se med seboj dobro razumemo. Vesel sem in pridobivam samozavest. Ampak zmeraj je lahko bolje," je zaključil Torres.